لینک مستقیم+مبانی نظری ارائه مدل ارزیابی عملکرد با روش تحلیل پوششی داده های فازی+

جوینده گرامی در این پست شما فایل با عنوان .مبانی نظری ارائه مدل ارزیابی عملکرد با روش تحلیل پوششی داده های فازی. را مشاهده می نمایید. | مبانی نظری ارائه مدل ارزیابی عملکرد با روش تحلیل پوششی داده های فازی|42076494|laboratory|مدل ارزیابی عملکرد سازمان,مدل های نوین ارزیابی عملکرد سازمانی,انواع مدل های ارزیابی عملکرد کارکنان,مبانی نظری ارزیابی عملکرد,ارزیابی عملکرد سازمان,مبانی نظری ارزیابی عملکرد سازمان,ارزیابی عملکرد شرکت های سیمانی بورس,ارزیابی عملکرد شرکت های بورس

ادامه

مبانی نظری ارائه مدل ارزیابی عملکرد با روش تحلیل پوششی داده های فازی

هدف از این مبانی نظری ارائه مدل ارزیابی عملکرد با روش تحلیل پوششی داده های فازی در شرکت های سیمانی بورس بصورت جامع و کامل و با منابع جدید می باشد


مشخصات فایل
تعداد صفحات65
حجم0/302 کیلوبایت
فرمت فایل اصلیdoc

توضیحات کامل

دانلود مبانی نظری پایان‌نامه کارشناسی ارشد رشته مدیریت ارائه مدل ارزیابی عملکرد با روش تحلیل پوششی داده های فازی

چکیده

در این پژوهش ما به معرفی و گسترش مدل ریاضی تحلیل پوششی داده های فازی به گونه ای پرداختیم که با استفاده از آن بتوان به مقایسه و ارزیابی واقعی تر و عملی تری دست یافت. در مدل های قبلی تحلیل پوششی داده های فازی، با در نظر گرفتن دو رویکرد خوشبینانه و بدبینانه به حل مدل می پرداختند. در این روش برای دو رویکرد محدودیت های متفاوتی برای اندازه گیری کارایی واحدها بکار برده می شود که منجر به ایجاد مرزهای کارایی متفاوتی برای ارزیابی می شد.

اگر مرز کارایی ثابت و یکسان نباشد مقایسه بین کارایی واحدها معنای خود را از دست خواهد داد. به همین دلیل در این پژوهش ما به دنبال رفع این مشکل، از طریق بکارگیری مجموعه محدودیت های یکسان برای هر دو رویکرد خوشبینانه و بدبینانه هستیم. در این پژوهش ابتدا با بکارگیری مجموعه محدویت ها یکسان برای هر دو رویکرد به مرز کارایی مشترکی دست یافتیم، سپس دو مدل خوشبینانه و بدبینانه را در یک مدل ادغام کردیم. در نهایت با استفاده از روش آلفا- برش آن را به مدل قطعی تبدیل کرده و با اعمال تغییر متغیر در مدل، آن را به یک مدل خطی تبدیل کردیم.

در ادامه مدل پیشنهادی را برای اندازه گیری کارایی شرکت های سیمانی فعال در بورس به کار بردیم. کارایی محاسبه شده از طریق این مدل بصورت بازه ارائه شده بود، بنابراین با استفاده از روش MRA به رتبه بندی این بازه های کارایی پرداختیم که با توجه به اینکه 11 شرکت با بازه کارایی (1 1)، در رتبه اول قرار گرفتند برای رتبه بندی آن ها از روش AP استفاده کردیم که بر اساس نتایج به دست آمده از این روش شرکت های سیمانی تهران، قائن و خوزستان در رتبه های اول تا سوم قرار گرفتند.

کلید واژه :

ارزیابی عملکرد

تحلیل پوششی داده ها

منطق فازی

آلفا-برش

MRA

بیان مسئله

تغییرات فناوری از ویژگی های منحصر به فرد محیط تجاری پویای امروز است تغییرات شگرف در رقابت، نیازهای مشتریان،جهانی شدن و اهمیت یافتن مفهوم کیفیت که منجر به شکل گیری بازارهای رقابتی، رشد، افزایش در هزینه ها و ... شدند. و مفهوم خلق ارزش را به وجود آوردند.همگی بیانگر پویایی محیط تجاری پیرامون ما هستند. با توجه به این تغییرات مدیران نیازمند درک این تحولات و فراهم ساختن زمینه ای برای بهره برداری از موقعیت های موجود در محیط به نفع سازمان خود هستند. لذا داشتن اطلاعات کافی ، به موقع و قابل اطمینان از سازمان یکی از ابزارهای ضروری برای حضور در این عرصه است. یکی از این اطلاعات مورد نیاز آگاهی از عملکرد یک سازمان است اما برای مدیریت هر چیزی ابتدا باید آن را اندازه گیری کرد؛ بنابراین باید بتوانیم عملکرد یک سازمان را اندازه گیری کنیم. باید بتوانیم بهره وری ، کارایی و اثربخشی و ... را در یک سازمان بسنجیم تا بتوانیم زمینه بهبود و رشد آن را فراهم آوریم.

ارزیابی شرکت ها نقش بسیار مهمی را در صنعت ایفا می کند. معرفی شرکت های برتر صنعت، موقعیت آن ها را در یک محیط رقابتی و بر اساس شاخص ها یا متغیر های مختلف مشخص می کند. این امر سبب می شود تا از یک طرف شرکت ها ی ضعیف، فاصله خود را با برترین ها تشخیص داده و استراتژی مناسب برای رسیدن به آن ها را تدوین کنند از طرف دیگر،شرکت های برتر با تعریف برنامه ها و استراتژی های مناسب برتری خود را مستحکم تر کنند(کاشانی،1392).

کارایی مفهومی است که مدت ها برای سنجش عملکرد سازمان ها مورد استفاده قرار گرفته است.با افزایش رقابت در عرصه تولید و خدمات، سازمان ها به شاخص ها و الگوهایی برای بررسی عملکرد خود نیاز دارند.یکی از مسائل گریبان گیر سازمان ها ، عدم آگاهی نسبت به میزان کارآمدی و کارایی سازمان خود و تفکیک واحدهای کارا از غیر کارا می باشد(قنبری،1390).

در خصوص سنجش کارایی شرکت ها با استفاده از نسبت های مالی ، مطالعات بسیاری انجام پذیرفته است. این پژوهش ها عمدتا یا به شناسایی متغیرهای لازم برای سنجش کارایی پرداخته اند و یا توجه خود را صرفا معطوف به روش های گوناگون سنجش عملکرد نموده اند.

صنعت سیمان با وجود اینکه از مزیت‌های فراوانی چون وجود معادن با کیفیت بالا، انرژی با قیمت مناسب، دستمزد پایین، وجود متخصصین و ... بهره می‌برد، با چالش‌های متعددی نیز مواجه است. مسائلی چون استفاده نامناسب از ظرفیت تحویل، لزوم دستیابی به قیمت رقابتی، توقفات تولید و هزینه‌های بالای آن و ...، برخی ازمسائل مهم این صنعت به شمار می‌روند.

این صنعت یکی از صنایع مهم و استراتژیک کشور می باشد که در چند سال اخیر رشد بیشتری نسبت به صنایع دیگر داشته است. کشور ما در سال 2012 به عنوان بزرگترین صادرکننده سیمان شناخته شده و وجود بازارهای بالقوه خارجی مانند عراق، قطر، امارات و پاکستان این فرصت را در اختیار این صنعت قرار داده تا بتواند به رشد خود ادامه دهد. از طرفی دیگر پیشرفت این صنعت در صادرات می تواند کشور را از تکیه بیش از حد به صادرات نفتی نجات دهد. بنابراین ارزیابی عملکرد شرکت های سیمانی می تواند صنعت را در رسیدن به این امر یاری دهد. با اندازه گیری کارایی شرکت ها و رتبه بندی آن ها شرکت ها می توانند جایگاه خود را در صنعت به درستی تشخیص دهند و استراتژی های لازم را جهت بهبود آن بکار گیرند.

با توجه به اهمیت موضوع تعیین کارایی، روشهای بسیاری برای سنجش میزان کارایی واحدهای تصمیم گیری ارائه شده است. این روش ها به طور کلی به دو دسته روش های پارامتریک و ناپارامتریک طبقه بندی می گردند. که در روش های ناپارامتریک سنجش کارایی از طریق برآورد تابع تولید یا هزینه ضرورتی ندارد.(کاید پور، 1390).

به طور کلی سازمان ها برای آگاهی از میزان مطلوبیت فعالیت ها و نتایج عملکرد خود نیازمند اقدامات مناسب برای کنترل و ارزیابی عملکرد هستند.امروزه فنون جدیدی جهت ارزیابی عملکرد سازمان ها استفاده می شود که یکی از کاربردی ترین آن تکنیک تحلیل پوششی داده ها می باشد.تحلیل پوششی داده ها کارایی یک واحد تصمیم گیرنده را نسبت به به واحدهای دیگر با ورودی ها و خروجی های مشابه اندازه می گیرد.

به دلیل اینکه استفاده از این تکنیک ممکن است سبب توزیع غیر واقعی وزن ها به ورودی ها و خروجی های مدل شود و یا اینکه وزن نهایی به دست آمده مورد قبول مدیریت نباشد، (قنبری، 1391)

در بررسی های معمولی مدل های تحلیل پوششی داده ها و اندازه گیری کارایی واحدهای تصمیم گیری هر واحد در یک زمان معین مورد ارزیابی قرار می گیرد ولی در مطالعات واقعی باید کارایی یک واحد تصمیم گیری در فاصله های زمانی متفاوت سنجیده شود. به این دلیل که یک واحد در هر برهه زمانی، رفتاری متفاوت از برهه های گذشته خواهد داشت. در نتیجه استفاده از تحلیل پوششی داده ها به تنهایی کافی نمی باشد و به همین دلیل در این پژوهش به دنبال ترکیب رویکرد تحلیل پوششی داده ها و منطق فازی هستیم تا بتوانیم به نتایج واقعی تری دست پیدا کنیم.

ارزش های مشاهده شده در دنیای واقعی اغلب نادقیق و مبهم هستند. داده های نادقیق و مبهم ممکن است نتیجه اطلاعات غیر قابل کمی شدن ، ناقص و غیرقابل دسترس باشند.داده های غیردقیق و مبهم اغلب با بازه های محدود، داده های ترتیبی یا اعداد فازی نشان داده می شوند. در سال های اخیر، محققان زیادی DEA فازی را برای بکارگیری در موقعیت های که بعضی از ورودی هاو خروجی ها نادقیق و مبهم هستند، فرمول سازی کرده اند(Hatami Marbini et al; 2011).

هنگام استفاده از DEA برای ارزیابی عملکرد نیاز به تخمین پارامترهای زیادی بدون هیچ تغییری وجود دارد. به هر حال تخمین پارامترهای نامعین در فرایند ارزیابی عملکرد اغلب با چالش هایی روبرو می باشد. تعدادی از پژوهشگران روش های متنوعی برای کاربرد داده های غیردقیق و مبهم در تحلیل پوششی داده ها، پیشنهاد داده اند. کوپر و همکارانش، این مسئله را در زمینه داده های بازه ای مورد بررسی قرار داده اند. به هر حال بسیاری از مسائل دنیای واقعی داده های زبانی مانند خوب، عادلانه یا ضعیف را بکار می گیرند و نمی توان آن ها را به عنوان داده های بازه ای استفاده کرد. منطق فازی و تئوری فازی می توانند اطلاعات مبهم، غیردقیق و غیرقطعی را در DEA با رسمی سازی عدم قطعیت در تصمیم گیری، ارائه دهند. جبر فازی توسعه داده شده توسط زاده یک چارچوب رسمی از تئوری است که خطر تخمین های غیردقیق در محیط های غیرقطعی را مجاز می شمارد.(Hatami Marbini el at; 2010)

در این پژوهش ما به دنبال معرفی و گسترش مدل ریاضی تحلیل پوششی داده های فازی به گونه ای هستیم که با استفاده از آن بتوان به مقایسه و ارزیابی واقعی تر و عملی تری دست یافت. در مدل های قبلی تحلیل پوششی داده های فازی با در نظر گرفتن دو رویکرد خوشبینانه و بدبینانه به حل مدل می پرداختند که باعث می شد مرزهای کارایی متفاوتی برای ارزیابی ایجاد شود که مقایسه دقیقی بین واحدها را غیر ممکن می ساخت به همین دلیل در این پژوهش ما به دنبال رفع این مشکل از طریق یکسان کردن مرز کارایی هستیم. در تحقیقات انجام شده همچنین با در نظر گرفتن داده های بازه ای فازی کارایی را به صورت یک عدد محاسبه می کردند، اما در این پژوهش به دنبال بسط روش به گونه ای هستیم که کارایی به دست آمده نیز به صورت بازه باشد. در این صورت کارایی به دست آمده با واقعیت مطابقت بیشتری خواهد داشت.

فهرست مطالب

فصل دوم ادبیات نظری و پیشینه تحقیق 17

1-2- مقدمه 18

2-2-عملکرد 19

3-2- ارزیابی عملکرد 19

1-3-2- اهداف اصلی و کلی ارزیابی عملکرد 20 2-3-2- مقایسه سیستم های ارزیابی عملکرد 22

3-3-2- مدل های ارزیابی عملکرد 24

4-2- کارایی 27

1-4-2- روش های اندازه گیری کارایی فنی 28

5-2- انواع بازده نسبت به مقیاس 29

6-2- تحلیل پوششی داده ها 30

1-6-2- مدل های کلاسیک تحلیل پوششی داده ها 30

1-1-6-2- مدل CCR 31

2-1-6-2- مدل BCC 33

3-1-6-2- رابطه تعداد ورودی ها و خروجی ها با تعداد DMU 36

4-1-6-2- ویژگی های مدل تحلیل پوششی داده ها 36

5-1-6-2- اشکالات مدل DEAکلاسیک 37

7-2- رتبه بندی واحدهای تصمیم گیری 38

1-7-2- روش شاخص کمینه حداکثر زیان(پشیمانی) 41

8-2- تئوری منطق فازی 44

9-2- اعداد فازی 45

1-9-2- متغیرهای کلامی 46

2-9-2- عملیات ریاضی بر روی اعداد فازی 48

3-9-2- تبدیل فازی به کلاسیک 50

1-3-9-2- روش های تبدیل فازی به قطعی 51

1-1-3-9-2- روش برش α 51

3-1-3-9-2- روش مرکز ثقل 53

4-1-3-9-2- روش میانگین موزون 53

5-1-3-9-2- روش درجه عضویت حداکثر-میانگین 54

10-2- پیشینه تحقیق 55

11-2- جمع بندی 64

منابع

منابع فارسی

منابع انگلیسی


"

جزییات بیشتر


 • لینک مستقیم+ارزیابی عملکرد بانک ملت با استفاده از تحلیل پوششی داده+

 • ارزیابی عملکرد با DEA,ارزیابی عملکرد در بانک,ارزیابی عملکرد با استفاده از تحلیل پوششی داده ها,شاخص های ارزیابی عملکرد بانکها,شاخص های ارزیابی عملکرد شعب بانک,ارزیابی عملکرد بانک با تحلیل پوششی داده ها,ارزیابی عملکرد بانک با DEA,پایان نامه ارزیابی عملکرد بانکها,پایان نامه ارزیابی عملکرد,پایان نامه ارزیابی عملکرد سازمان
 • هدف از این پایان نامه ارزیابی عملکرد شعب بانک ملت شهر تهران با تحلیل پوششی داده ها DEA بصورت کامل و جامع و با منابع جدید می باشد مشخصات فایل تعداد صفحات120حجم21


 • لینک مستقیم+تحلیل پوششی داده ها و ارائه مدل ورودی-خروجی برای آن+

 • ارزیابی عملكرد,دانلود پایان نامه تحلیل پوششی داده ها,دانلود پایان نامه رشته مدیریت,دانلود پایان نامه تحلیل پوششی داده ها و ارائه مدل ورودیخروجی برای آن,دانلود پایان نامه مدیریت
 • امروزه روش DEA به عنوان یك روش مناسب برای ارزیابی عملكرد بنگاهها شناخته شده است كه در آن بر پایه اطلاعات موجود، مرز كارا به صورت تجربی برآورد می‌شود و از آنجا ك • لینک مستقیم+پروپوزال ارزیابی و سنجش کارایی شعب بیمه با استفاده از روش تحلیل پوششی داده ها+

 • ارزیابی عملکرد با DEA,ارزیابی عملکرد در شرکت بیمه,ارزیابی عملکرد با استفاده از تحلیل پوششی داده ها,پروپوزال ارزیابی عملکرد بیمه با DEA,ارزیابی عملکرد بانک با تحلیل پوششی داده ها,شاخص های ارزیابی عملکرد سازمان ها,پروپوزال ارزیابی عملکرد,نمونه پروپوزال ارزیابی عملکرد,ارزیابی عملکرد صنعت بیمه
 • هدف از این پروپوزال ارزیابی و سنجش کارآیی شعب بیمه با استفاده از روش تحلیل پوششی داده ها DEA بصورت کامل و جامع و با منابع جدید می باشد مشخصات فایل تعداد صفحات56


 • لینک مستقیم+ارزیابی و سنجش کارایی شعب بیمه با استفاده از روش تحلیل پوششی داده ها+

 • ارزیابی عملکرد با DEA,ارزیابی عملکرد در شرکت بیمه,ارزیابی عملکرد با استفاده از تحلیل پوششی داده ها,پایان نامه ارزیابی عملکرد بیمه با DEA,ارزیابی عملکرد بانک با تحلیل پوششی داده ها,شاخص های ارزیابی عملکرد سازمان ها,پایان نامه ارزیابی عملکرد,پایان نامه ارزیابی عملکرد صنعت بیمه
 • هدف از این پایان نامه ارزیابی و سنجش کارآیی شعب بیمه با استفاده از روش تحلیل پوششی داده ها DEA بصورت کامل و جامع و با منابع جدید می باشد مشخصات فایل تعداد صفحات


 • لینک مستقیم+ارزیابی و سنجش کارآیی شعب بیمه با استفاده از روش تحلیل پوششی داده ها+

 • ارزیابی عملکرد با DEA,ارزیابی عملکرد در شرکت بیمه,ارزیابی عملکرد با استفاده از تحلیل پوششی داده ها,پایان نامه ارزیابی عملکرد بیمه با DEA,ارزیابی عملکرد بانک با تحلیل پوششی داده ها,شاخص های ارزیابی عملکرد سازمان ها,پایان نامه ارزیابی عملکرد,پایان نامه ارزیابی عملکرد صنعت بیمه
 • هدف از این مقاله ارزیابی و سنجش کارآیی شعب شرکت بیمه ایران در استان های جنوبی کشور با استفاده از روش تحلیل پوششی داده ها DEA بصورت کامل و جامع و با منابع جدید م • لینک مستقیم+دانلود مبانی نظری و پیشینه تحقیق تحلیل پوششی داده ها 50 صفحه+

 • فصل دوم پایان نامه تحلیل پوششی داده ها,مبانی نظری تحلیل پوششی داده ها,پیشینه تحقیق تحلیل پوششی داده ها,پیشینه داخلی تحلیل پوششی داده ها,پیشینه خارجی تحلیل پوششی داده ها,پیشینه پژوهش تحلیل پوششی داده ها,پیشینه نظری تحلیل پوششی داده ها,ادبیات نظری تحلیل پوششی داده ها,چارچوب نظری تحلیل پوششی داده ها
 • دانلود مبانی نظری و پیشینه تحقیق تحلیل پوششی داده ها بصورت کامل و جامع و با منابع جدید مشخصات فایل تعداد صفحات50حجم282/392 کیلوبایت فرمت فایل اصلیdocx توضیحات ک


 • لینک مستقیم+مبانی نظری و پیشینه تحقیق تحلیل پوششی داده ها 40 صفحه+

 • فصل دوم پایان نامه تحلیل پوششی داده ها,مبانی نظری تحلیل پوششی داده ها,پیشینه تحقیق تحلیل پوششی داده ها,پیشینه داخلی تحلیل پوششی داده ها,پیشینه خارجی تحلیل پوششی داده ها,پیشینه پژوهش تحلیل پوششی داده ها,چارچوب نظری تحلیل پوششی داده ها,مبانی نظری و پیشینه تحقیق DEA
 • دانلود مبانی نظری و پیشینه تحقیق تحلیل پوششی داده ها DEA بصورت کامل و جامع و با منابع جدید مشخصات فایل تعداد صفحات40حجم873/927 کیلوبایت فرمت فایل اصلیdocx توضیح


 • لینک مستقیم+مبانی نظری تحلیل پوششی داده‌ها+

 • مبانی نظری وپیشینه تحقیق تحلیل پوششی داده‌ها,پیشینه ومبانی نظری پژوهش تحلیل پوششی داده‌ها,مبانی نظری تحلیل پوششی داده‌ها,مبانی نظری پژوهش تحلیل پوششی داده‌ها,پیشینه نظری پژوهش تحلیل پوششی داده‌ها,پژوهش تحلیل پوششی داده‌ها, تحلیل پوششی داده‌ها, تحلیل داده‌ها
 • پیشینه ومبانی نظری پژوهش تحلیل پوششی دادهها توضیحات: فصل دوم تحقیق کارشناسی ارشد و دکترا (پیشینه و مبانی نظری پژوهش) همرا با منبع نویسی درون متنی به شیوه APA جه • لینک مستقیم+چارچوب مبانی نظری و فصل دوم تحقیق تحلیل پوششی داده ها+

 • چارچوب مبانی نظری و فصل دوم تحقیق تحلیل پوششی داده ها,مبانی نظری و فصل دوم تحقیق تحلیل پوششی داده ها,چارچوب مبانی نظری تحقیق تحلیل پوششی داده ها,چارچوب,مبانی نظری,فصل دوم تحقیق,تحلیل پوششی داده ها
 • مشخصات این متغیر:منابع: دارد پژوهش های داخلی و خارجی: دارد کاربرد این مطلب: منبعی برای فصل دوم پژوهش، استفاده در بیان مسئله و پیشینه تحقیق و پروپوزال، استفاده د
 • لینک مستقیم+مدل های ارزیابی عملکرد و روش های ارزیابی عملکرد کارکنان+

 • مدل های ارزیابی عملکرد,عوامل موثر عملکرد کارکنان,فرآیند ارزیابی عملکرد کارکنان,روش های ارزیابی عملکرد کارکنان,دیدگاه های مختلف اندازه گیری عملکرد ,پایان نامه ارزیابی عملکرد کارکنان
 • هدف از این تحقیق بررسی می باشد مشخصات فایل تعداد صفحات35حجم100/124 کیلوبایت فرمت فایل اصلیdocx توضیحات کامل ارزیابی عملکرد اندازه گیری داده هایی است که نشان دهن


 • لینک مستقیم+دانلود تحقیق روش تحلیل پوششی داده ها با فرمت ورد+

 • دانلود تحلیل پوششی داده ها,تحقیق تحلیل پوششی داده ها docx,تحقیق کامل تحلیل داده ها,تحقیق درباره تحلیل پوششی,تحقیق تحلیل پوششی داده ها,تحقیق با موضوع DEA,تحقیق در مورد DEA,تحقیق دانش آموزی درباره تحلیل پوششی,تحقیق دانشجویی درباره DEA
 • هدف از این تحقیق بررسی روش تحلیل پوششی داده ها با فرمت docx در قالب 28 صفحه ورد بصورت کامل و جامع و با قابلیت ویرایش می باشد مشخصات فایل تعداد صفحات28حجم61/605


 • لینک مستقیم+اندازه گیری کارایی به روش تحلیل پوششی داده ها و تابع مرزی تصادفی+

 • روش های تحلیل نسبت,مفهوم کارایی و انواع آن,تفاوت بهره وری و کارایی,روش های معمول در اندازه گیری کارایی,اندازگیری کارائی ازطریق تابع مرزی تصادفی,اندازه گیری کارایی به روش تحلیل پوششی داده ها (DEA),پایان نامه اندازه گیری کارایی
 • هدف از این نوشتار بصورت کامل و جامع و با منابع جدید می باشد مشخصات فایل تعداد صفحات50حجم238/156 کیلوبایت فرمت فایل اصلیdocx توضیحات کامل دانلود تحقیق رشته مدیری


 • لینک مستقیم+مبانی نظری بررسی مقایسه ای الگوهای تلفیقی جهت ارزیابی عملکرد مالی شرکت ها با روش فازی+

 • ارزیابی عملکرد مالی شرکت,ارزیابی عملکرد مالی سازمان,ارزیابی عملکرد مالی شرکت ها,معیارهای ارزیابی عملکرد مالی شرکتها,ارزیابی عملکرد مالی با رویکرد فازی,ارزیابی عملکرد مالی شرکت های بورس,مبانی نظری ارزیابی عملکرد,مبانی نظری ارزیابی عملکرد مالی شرکتهای بورس,پیشینه تحقیق ارزیابی عملکرد
 • هدف از این مبانی نظری بررسی مقایسه ای الگوهای تلفیقی جهت ارزیابی عملکرد مالی شرکت ها با روش فازی بصورت کامل و جامع و با منابع جدید می باشد مشخصات فایل تعداد صفح


 • لینک مستقیم+مبانی نظری ارائه مدل ارزیابی عملکرد شعب بیمه با الگوی تلفیقی کارت امتیازی متوازن و مدل تاپسیس TOPSIS+

 • مبانی نظری ارزیابی عملکرد,مبانی نظری ارزیابی عملکرد مالی,پایان نامه ارزیابی عملکرد سازمان,پایان نامه ارزیابی عملکرد به روش topsis,مبانی نظری ارزیابی عملکرد شرکت های بیمه,شاخص های ارزیابی عملکرد سازمان ها,ارزیابی عملکرد با استفاده از کارت امتیازی متوازن,ارزیابی عملکرد بیمه با استفاده از روش تلفیقی,پیشینه تحقیق ارزیابی عملکرد,,
 • هدف از این پروپوزال ارائه مدل ارزیابی عملکرد شعب بیمه با الگوی تلفیقی کارت امتیازی متوازن و مدل تاپسیس TOPSIS بصورت جامع و کامل و با منابع جدید می باشد مشخصات ف • لینک مستقیم+مبانی نظری ارائه سیستمی بهبود یافته برای ارزیابی عملکرد شهرک های صنعتی با مدل BSC+

 • ارزیابی عملکرد با کارت امتیازی متوازن,ارزیابی عملکرد کارکنان با کارت امتیازی متوازن,ارزيابي عملكرد سازمان با روش كارت امتيازي متوازن (bsc),ارزیابی عملکرد شرکت شهرک های صنعتی,ارزیابی عملکرد شرکت شهرک های صنعتی با BSC,ارزیابی عملکرد شرکت با BSC,مبانی نظری و پیشینه تحقیق ارزیابی عملکرد
 • هدف از این بصورت کامل و جامع و با منابع جدید می باشد مشخصات فایل تعداد صفحات91حجم168/384 کیلوبایت فرمت فایل اصلیdocx توضیحات کامل دانلود مبانی نظری پایان نامه ک • لینک مستقیم+پاورپوینت با موضوع تحلیل پوششی داده ها +

 • تحلیل پوششی, داده, تخصیص منابع, روش ناپارامتری, برنامه ریزی خطی, مدل های کارایی
 • و شامل سرفصل های ذیل: 79 اسلاید تحلیل پوششی داده ها چیست؟ معرفی مدل های کارایی کاربرد مدل های کارایی رتبه بندی تخصیص منابع با استفاده از تحلیل پوششی داده ها کار


 • لینک مستقیم+پاورپوینت تحلیل پوششی داده ها+

 • تحلیل پوششی داده ها, دانلود پاورپوینت تحلیل پوششی داده ها, پاورپوینت در مورد تحلیل پوششی داده ها, تحقیق تحلیل پوششی داده ها, پاورپوینت درباره تحلیل پوششی داده ها, پاورپوینت راجع به تحلیل پوششی داده ها, پاورپوینت آماده تحلیل پوششی داده ها, تحقیق در مو,,,
 • دانلود ، با فرمت ppt و در 79 اسلاید قابل ویرایش. فهرست تحلیل پوششی داده ها چیست؟ معرفی مدل های کارایی کاربرد مدل های کارایی رتبه بندی تخصیص منابع با استفاده از


 • لینک مستقیم+پایان نامه كارشناسی ارشد رشته ریاضی كاربردی با عنوان كارایی ارزشی در تحلیل پوششی داده‌ها (DEA)+

 • كارایی ارزشی,تصمیم گیرنده(DM) ,تحلیل پوششی داده‌ها (DEA),اندازه گیری كارایی واحدهای تصمیم گیرنده,دانلود پایان نامه كارشناسی ارشد رشته ریاضی كاربردی,كارایی ارزشی در تحلیل پوششی داده‌ها (DEA),خرید پایان نامه كارشناسی ارشد رشته ریاضی كاربردی,سیستم همکاری در فروش فایل,همکاری در فروش فایل,فروش فایل,انجام پایان نامه ارشد آمار
 • تحلیل پوششی داده ها روشی است برای اندازه گیری كارایی واحدهای تصمیم گیرنده كه دارای چندین ورودی و چندین خروجی می باشد این روش علاوه بر اندازه گیری كارایی برای تش


 • لینک مستقیم+تحلیل پوششی داده ها+

 • دانلود مقاله DEA,تحلیل داده ها,مدل برنامه ریزی ریاضی,دانلود مقاله تحلیل پوششی داده ها,ارزیابی کارایی واحد های تصمیم گیرنده,دانلود مقالات رشته مدیریت,DEA چیست,دانلود مقالات مدیریت
 • تحلیل پوششی داده‌ها، مجموعه‌ای از تكنیكهایی است كه برای تحلیل داده‌های تولید، هزینه،‌ درآمد و سود بدون پارامتربندی و شاخص‌سازی تكنولوژی به كار می‌رود مشخصات فای


 • لینک مستقیم+تحلیل پوششی داده ها با VRS+

 • تحلیل حساسیت,دانلود پایان نامه تحلیل پوششی داده ها با بازده به مقیاس متغیر ,تحلیل پوششی داده ها,مدل بسط داده شده ی تحلیل پوششی داده ها,دانلود پایان نامه رشته ریاضی,دانلود پایان نامه تحلیل پوششی داده ها با VRS,دانلود پایان نامه ریاضی
 • هدف ازاین پایان نامه به دست آوردن ناحیه ای کارآ ( ) است، به طوری که کارآیی واحد مورد نظر با تغییرات مجاز ورودی خروجی همچنان کارآ باقی بماند مشخصات فایل تعداد صف


 • لینک مستقیم+مقایسه تحلیل پوششی داده ها و شبکه عصبی در پیش بینی لرزش زمین تولید شده در عملیات آتشکاری معادن+

 • آتشکاری,لرزش زمین,شبکه عصبی,تحلیل پوششی داده ها,عملیات آتشکاری معادن,پیش بینی لرزش زمین,کنترل لرزشهای حاصل از انفجار بر سد,مقایسه تحلیل پوششی داده ها و شبکه عصبی در پیش بینی لرزش زمین تولید شده در عملیات آتشکاری معادن,دانلود مقالات کارشناسی ارشد رشته معدن,دانلود مقالات ارشد معدن
 • هدف از این مقاله مقایسه تحلیل پوششی داده ها و شبکه عصبی در پیشبینی لرزش زمین تولید شده در عملیات آتشکاری معادن می باشد مشخصات فایل تعداد صفحات15حجم0/661 کیلوبای


 • لینک مستقیم+پاورپوینت , تحلیل پوششی داده ها , 78 اسلاید , pptx+

 • تحلیل پوششی داده ها چیست , معرفی مدل های کارایی , کاربرد مدل های کارایی , رتبه بندی , تخصیص منابع با استفاده از تحلیل پوششی داده ها , کارایی هز?
 • این پاورپوینت با موضوعتحلیل پوششی داده ها با 78 اسلاید با عناوین زیر •تحلیل پوششی داده ها چیست؟ •معرفی مدل های کارایی •کاربرد مدل های کارایی &bul


 • لینک مستقیم+تحلیل پوششی داده ها و شاخص مالم کوئیست+

 • تحلیل پوششی داده ها,شاخص مالم كوئیست ,تاریخچه تحلیل پوششی داده‌ها,تحلیل پوششی داده‌ها,مدلهای اساسی تحلیل پوششی داده‌ها,تحقیق تحلیل پوششی داده ها,تحقیق مدلهای اساسی تحلیل پوششی داده ها,,
 • هدف از این نوشتار بصورت کامل و جامع و با منابع جدید می باشد مشخصات فایل تعداد صفحات40حجم873/901 کیلوبایت فرمت فایل اصلیdocx توضیحات کامل دانلود تحقیق رشته مدیری


 • لینک مستقیم+تحلیل پوششی داده ها و بررسی مدلهای آن+

 • تحلیل پوششی داده ها,شاخص مالم كوئیست ,تاریخچه تحلیل پوششی داده‌ها,تحلیل پوششی داده‌ها,مدلهای اساسی تحلیل پوششی داده‌ها,تحقیق تحلیل پوششی داده ها,تحقیق مدلهای اساسی تحلیل پوششی داده ها,,
 • هدف از این نوشتار بصورت کامل و جامع و با منابع جدید می باشد مشخصات فایل تعداد صفحات40حجم873/898 کیلوبایت فرمت فایل اصلیdocx توضیحات کامل دانلود تحقیق رشته مدیری • لینک مستقیم+دانلود پاورپوینت تحلیل پوششی داده ها+

 • تحلیل پوششی داده ها,اطلاعات حاصل ازتحلیل پوششی داده ها ,مدل های کارایی رتبه بندی
 • فهرست تحلیل پوششی داده ها چیست؟معرفی مدل های کاراییکاربرد مدل های کاراییرتبه بندیتخصیص منابع با استفاده از تحلیل پوششی داده هاکارایی هزینه، درآمدکاربرد کارایی ه


 • لینک مستقیم+جزوه تحلیل پوششی داده ها+

 • جزوه تحلیل پوششی داده ها
 • تحلیل پوششی داده ها چیست؟ معرفی مدل های کارایی کاربرد مدل های کارایی رتبه بندی تخصیص منابع با استفاده از تحلیل پوششی داده ها کارایی هزینه، درآمد کاربرد کارایی ه
 • لینک مستقیم+پروپوزال بررسی مقایسه ای الگوهای تلفیقی جهت ارزیابی عملکرد مالی شرکت ها با روش فازی+

 • ارزیابی عملکرد مالی شرکت,ارزیابی عملکرد مالی سازمان,ارزیابی عملکرد مالی شرکت ها,معیارهای ارزیابی عملکرد مالی شرکتها,ارزیابی عملکرد مالی با رویکرد فازی,ارزیابی عملکرد مالی شرکت های بورس,نمونه پروپوزال ارزیابی عملکرد,پروپوزال در خصوص ارزیابی عملکرد,پروپوزال ارزیابی عملکرد مالی شرکتهای بورس
 • هدف از این بصورت کامل و جامع و با منابع جدید می باشد مشخصات فایل تعداد صفحات70حجم274/158 کیلوبایت فرمت فایل اصلیdocx توضیحات کامل دانلود پروپوزال پایان نامه کار


 • لینک مستقیم+بررسی مقایسه ای الگوهای تلفیقی جهت ارزیابی عملکرد مالی شرکت ها با روش فازی+

 • ارزیابی عملکرد مالی شرکت,ارزیابی عملکرد مالی سازمان,ارزیابی عملکرد مالی شرکت ها,معیارهای ارزیابی عملکرد مالی شرکتها,ارزیابی عملکرد مالی با رویکرد فازی,ارزیابی عملکرد مالی شرکت های بورس,پایان نامه ارزیابی عملکرد,پایان نامه ارزیابی عملکرد سازمان,پایان نامه ارزیابی عملکرد مالی
 • هدف از این پایان نامه بصورت کامل و جامع و با منابع جدید می باشد مشخصات فایل تعداد صفحات182حجم609/782 کیلوبایت فرمت فایل اصلیdocx توضیحات کامل دانلود پایان نامه • لینک مستقیم+پروپوزال ارائه مدل ارزیابی عملکرد شعب بیمه با الگوی تلفیقی کارت امتیازی متوازن و مدل تاپسیس TOPSIS+

 • پروپوزال ارزیابی عملکرد,پروپوزال ارزیابی عملکرد مالی,پایان نامه ارزیابی عملکرد سازمان,پایان نامه ارزیابی عملکرد به روش topsis,پروپوزال ارزیابی عملکرد شرکت های بیمه,شاخص های ارزیابی عملکرد سازمان ها,ارزیابی عملکرد با استفاده از کارت امتیازی متوازن,ارزیابی عملکرد بیمه با استفاده از روش تلفیقی
 • هدف از این بصورت جامع و کامل و با منابع جدید می باشد مشخصات فایل تعداد صفحات84حجم181/189 کیلوبایت فرمت فایل اصلیdocx توضیحات کامل دانلود پروپوزال پایان نامه کار


 • لینک مستقیم+پرسشنامه ارائه مدل ارزیابی عملکرد شعب بیمه با الگوی تلفیقی کارت امتیازی متوازن و مدل تاپسیس TOPSIS+

 • پرسشنامه ارزیابی عملکرد سازمان,پرسشنامه ارزیابی عملکرد سازمانی,دانلود پرسشنامه ارزیابی عملکرد سازمان,پرسشنامه ارزیابی و تحلیل مدیریت عملکرد سازمان ها,پرسشنامه ارزیابی اثربخشی سیستم مدیریت عملکرد در سازمان,پرسشنامه رتبه بندی شعب بیمه کارآفرین,پرسشنامه ارزیابی عملکرد شرکت بیمه,طرّاحی مدل ارزیابی عملکرد شعب بیمه
 • هدف از این پروپوزال ارائه مدل ارزیابی عملکرد شعب بیمه با الگوی تلفیقی کارت امتیازی متوازن و مدل تاپسیس TOPSIS بصورت جامع و کامل و با منابع جدید می باشد مشخصات ف • لینک مستقیم+مبانی نظری ارائه روشی تلفیقی جهت ارزیابی عملکرد و کارایی شرکت های گاز+

 • ارزیابی عملکرد شهرکهای صنعتی,ارزیابی عملکرد سازمانی چیست,ارزیابی عملکرد سازمان چیست,ارزیابی عملکرد سازمان,شاخص های ارزیابی عملکرد سازمان ها,مدل های نوین ارزیابی عملکرد سازمانی,مبانی نظری ارزیابی عملکرد شهرکهای صنعتی,مبانی نظری ارزیابی عملکرد,پیشینه تحقیق ارزیابی عملکرد,
 • هدف از این مبانی نظری ارائه روشی تلفیقی جهت ارزیابی عملکرد و کارایی شرکت های گاز با مدل ترکیبی تحلیل پوششی داده ها و شبکه های عصبی مصنوعی Neuro-DEA بصورت کامل و

 • لینک مستقیم+مبانی نظری طراحی مدل ارزیابی عملکرد سازمان با استفاده از مدل ترکیبی DEA و EFQM+

 • مبانی نظری ارزیابی عملکرد سازمان,ارزیابی عملکرد سازمان های دولتی,روش های ارزیابی عملکرد سازمان,شاخص های ارزیابی عملکرد سازمان ها,انواع مدل های ارزیابی عملکرد سازمان,مبانی نظری طراحی مدل ارزیابی عملکرد سازمان,ارزیابی عملکرد سازمان با DEA,ارزیابی عملکرد سازمان با EFQM
 • هدف از این مبانی نظری طراحی مدل ارزیابی عملکرد سازمان با استفاده از مدل ترکیبی تحلیل پوششی داده ( DEA) و تعالی سازمانی (EFQM ) در شرکتهای تولیدکننده کاشی و سرام


 • لینک مستقیم+ارزیابی عملکرد از دیدگاه های مختلف و بررسی الگوی ارزیابی عملکرد در سازمانهای دولتی+

 • معیارهای ارزیابی عملکرد,شاخص های ارزیابی عملکرد,ارزیابی عملکرد سازمانهای دولتی,ارزشیابی عملکرد دولت و سازمانهای دولتی,ارزیابی عملکرد از دیدگاه اسلام,الگوی اعتبار سنجی جهت ارزیابی عملکرد ارگانهای دولتی,پایان نامه ارزیابی عملکرد سازمانهای دولتی,پایان نامه ارزیابی عملکرد سازمان
 • هدف از این تحقیق بصورت کامل و جامع و با منابع جدید می باشد مشخصات فایل تعداد صفحات159حجم475/798 کیلوبایت فرمت فایل اصلیdocx توضیحات کامل دانلود پایان نامه رشته • لینک مستقیم+داده کاوی،مدل سازی داده ها و مراحل فرایند کشف دانش از پایگاه داده ها+

 • داده کاوی,اکتشاف دانش,مدل سازی داده ها,فرایند کشف دانش از پایگاه داده ها,داده کاوی،مدل سازی داده ها و مراحل فرایند کشف دانش از پایگاه داده ها,دانلود مقالات کارشناسی ارشد هوش مصنوعی,دانلود مقالات ارشد هوش مصنوعی
 • دانلود مقاله مشخصات فایل تعداد صفحات35حجم0/257 کیلوبایت فرمت فایل اصلیdoc توضیحات کامل دانلود مقاله کارشناسی ارشد رشته هوش مصنوعی * ضمیمه کردن پاورپوینت در قالب


 • لینک مستقیم+مبانی نظری ارائه الگوی مطلوب ارزیابی عملکرد پرسنل دانشگاه+

 • مبانی نظری ارزیابی عملکرد,ارزیابی عملکرد کارکنان,معیارهای ارزیابی عملکرد,شاخص های ارزیابی عملکرد ,مبانی نظری ارزیابی عملکرد کارکنان,عوامل کلیدی موفقیت ارزیابی عملکرد کارکنان,الگوی مناسب ارزیابی عملکرد کارکنان,مبانی نظری ارزیابی عملکرد کارکنان دانشگاه, ارزیابی عملکرد کارکنان دانشگاه با ارائه الگوی مناسب
 • هدف از این علوم پزشکی بصورت کامل و جامع و با منابع جدید می باشد مشخصات فایل تعداد صفحات145حجم256/903 کیلوبایت فرمت فایل اصلیdocx توضیحات کامل دانلود مبانی نظری • لینک مستقیم+مبانی نظری ارائه مکانیزمی برای ارزیابی عملکرد HSE پیمانکاران+

 • شاخص های ارزیابی عملکرد hse, ارزیابی عملکرد HSE پیمانکاران,شاخص های عملکردی hse,مدیریت hse پیمانکاران در پروژه های عمرانی,شاخص های ارزیابی عملکرد ایمنی,وضعیت HSE در پروژه های عمرانی,مبانی نظری ارزیابی عملکرد hse,پیشینه تحقیق ارزیابی عملکرد hse
 • هدف از این مبانی نظری ایجاد ساختاری برای ارزیابی عملکرد HSE پیمانکاران در پروژه های عمرانی (با مطالعه موردی پیمانکاران سازمان مهندسی و عمران شهر تهران) بصورت کا


 • لینک مستقیم+مبانی نظری ارائه الگوی مناسب ارزیابی عملکرد کارکنان دانشگاه+

 • مبانی نظری ارزیابی عملکرد,ارزیابی عملکرد کارکنان,معیارهای ارزیابی عملکرد,شاخص های ارزیابی عملکرد ,مبانی نظری ارزیابی عملکرد کارکنان,عوامل کلیدی موفقیت ارزیابی عملکرد کارکنان,الگوی مناسب ارزیابی عملکرد کارکنان,مبانی نظری ارزیابی عملکرد کارکنان دانشگاه
 • هدف از این علوم پزشکی ارتش جمهوری اسلامی ایران بصورت کامل و جامع و با منابع جدید می باشد مشخصات فایل تعداد صفحات149حجم0/256 کیلوبایت فرمت فایل اصلیdoc توضیحات ک


 • لینک مستقیم+مبانی نظری ارائه روشی نوین و تلفیقی جهت ارزیابی عملکرد سازمانی+

 • ارزیابی عملکرد شهرداری اصفهان,ارزیابی عملکرد شهرداری ها,شاخص های ارزیابی عملکرد شهرداری ها,ارزیابی عملکرد با کارت امتیازی متوازن,کاربرد QFD در ارزیابی عملکرد,ارزیابی عملکرد سازمان با QFD,مبانی نظری ارزیابی عملکرد سازمانی,ارزیابی عملکرد سازمان های دولتی,مبانی نظری ارزیابی عملکرد با BSC و QFD
 • هدف از این مبانی نظری ارائه روشی برای ارزیابی عملکرد و اولویت بندی پروژه ها با استفاده از مدل ترکیبی کارت امتیازی متوازن BSC و گسترش کارکرد کیفیت QFD در شهرداری


 • لینک مستقیم+پروپوزال ارائه سیستمی بهبود یافته برای ارزیابی عملکرد شهرک های صنعتی با مدل BSC+

 • ارزیابی عملکرد با کارت امتیازی متوازن,ارزیابی عملکرد کارکنان با کارت امتیازی متوازن,ارزيابي عملكرد سازمان با روش كارت امتيازي متوازن (bsc),ارزیابی عملکرد شرکت شهرک های صنعتی,ارزیابی عملکرد شرکت شهرک های صنعتی با BSC,ارزیابی عملکرد شرکت با BSC,پروپوزال ارزیابی عملکرد,پروپوزال ارزیابی عملکرد کارکنان,نمونه پروپوزال ارزیابی عملکرد
 • هدف از این پروپوزال ارائه سیستمی بهبود یافته برای ارزیابی عملکرد شهرک های صنعتی با مدل کارت امتیازی متوازن(BSC) بصورت کامل و جامع و با منابع جدید می باشد مشخصات


 • لینک مستقیم+ارائه سیستمی بهبود یافته برای ارزیابی عملکرد شهرک های صنعتی با مدل BSC+

 • ارزیابی عملکرد با کارت امتیازی متوازن,ارزیابی عملکرد کارکنان با کارت امتیازی متوازن,ارزيابي عملكرد سازمان با روش كارت امتيازي متوازن (bsc),ارزیابی عملکرد شرکت شهرک های صنعتی,ارزیابی عملکرد شرکت شهرک های صنعتی با BSC,ارزیابی عملکرد شرکت با BSC,پایان نامه ارزیابی عملکرد,پایان نامه ارزیابی عملکرد سازمان
 • هدف از این پایان نامه  بصورت کامل و جامع و با منابع جدید می باشد مشخصات فایل تعداد صفحات242حجم521/118 کیلوبایت فرمت فایل اصلیdocx توضیحات کامل دانلود پایان نامه


 • لینک مستقیم+پرسشنامه ارائه سیستمی بهبود یافته برای ارزیابی عملکرد شهرک های صنعتی با مدل BSC+

 • پرسشنامه ارزیابی عملکرد با کارت امتیازی متوازن,پرسشنامه ارزیابی عملکرد کارکنان با کارت امتیازی متوازن,پرسشنامه ارزيابي عملكرد سازمان با روش كارت امتيازي متوازن (bsc),پرسشنامه ارزیابی عملکرد شرکت شهرک های صنعتی,پرسشنامه ارزیابی عملکرد شرکت شهرک های صنعتی با BSC,پرسشنامه ارزیابی عملکرد شرکت با BSC,پرسشنامه ارزیابی عملکرد سازمان,پرسشنامه ارزیابی عملکرد سازمانی
 • هدف از این پرسشنامه ارزیابی عملکرد شرکت شهرک های صنعتی استان قم با روش کارت امتیازی متوازن(BSC) می باشد مشخصات فایل تعداد صفحات17حجم92/314 کیلوبایت فرمت فایل اص


 • لینک مستقیم+مبانی نظری و پیشینه تحقیق داده کاوی و خوشه بندی فازی 64 صفحه+

 • مبانی نظری خوشه بندی فازی,مبانی نظری داده کاوی,پیشینه تحقیق خوشه بندی فازی,پیشینه تحقیق داده کاوی,ادبیات نظری خوشه بندی فازی,پیشینه پژوهش خوشه بندی فازی
 • دانلود مبانی نظری و پیشینه تحقیق داده کاوی و خوشه بندی فازی بصورت جامع و کامل برگرفته شده از پایان نامه کارشناسی ارشد با منابع بروز و جدید مشخصات فایل تعداد صفح


 • لینک مستقیم+پاورپوینت کنترل فازی و مجموعه های فازی+

 • پاورپوینت کنترل فازی,پاورپوینت مقاله کنترل فازی,پاورپوینت تفاوت منطق فازی و کلاسیک,پاورپوینت کنترل فازی در مهندسی پزشکی
 • دانلود در 74 اسلاید با فرمت pptx مشخصات فایل تعداد صفحات74حجم5867/220 کیلوبایت فرمت فایل اصلیpptx توضیحات کامل دانلود جهت رشته مدیریت در قالب 22 اسلاید و با فرم


 • لینک مستقیم+پاورپوینت موتور تکراری فازی جدید با محرک های فازی+

 • تحقیق تریگرهای فازی در پایگاه داده های فعال,یک سیستم خبره فازی عصبی برای تشخیص,کنترل ترافیک و تامین کیفیت سرویس در شبکه های,الگوریتم کاهش گرادیان , پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران,ﻳﻚ اﻟﮕﻮرﻳﺘﻢ ﺷﻨﺎﺳﺎﻳﻲ رﻧﮓ ﺟﺪﻳﺪ,معماري موتور رونوشت برداري,روش محاسب,,,
 • دانلود پاورپوینت با موضوع موتور تکراری فازی جدید با محرک های فازی ،در قالب ppt و در 29 اسلاید، قابل ویرایش، شامل: مفاهيم اوليهاجزاء سازنده يكTrigger (ECA)مراحل