لینک مستقیم+كارآموزی اطلاعات كلی و روش اجرای تعمیرات اتومبیل+

جوینده گرامی در این پست شما فایل با عنوان .كارآموزی اطلاعات كلی و روش اجرای تعمیرات اتومبیل. را مشاهده می نمایید. | كارآموزی اطلاعات كلی و روش اجرای تعمیرات اتومبیل|40109209|laboratory|ساختمان اتومبیل ها ,اطلاعات كلی و روش اجرای تعمیرات اتومبیل,اتصال خانه‌های باتری به یکدیگر

ادامه


فهرست

عنوان صفحه

اجزای ماشین 1

خودرو 1

سیر تحولی و رشد 3

انواع وسایل نقلیه موتوری 4

ساختمان اتومبیل ها 5

طرز کار خودرو 6

کاربرد خودرو 7

موتور 8

ساختمان موتور 12

طرز کار موتور 12

انواع موتور 14

کاربردها 15

نقش موتورها در زندگی روزمره 15

باطری خودرو 16اجزا تشکیل دهنده باتری 17اتصال خانه‌های باتری به یکدیگر 19هیدرومتر یا اسید ‌سنج باتری 20

فهرست

عنوان صفحه

جدول مخصوص تعیین و شارژ باتری 21نگهداری باتری 21سیلندر موتور 22

تقسیمات و انواع سیلندر 24

ساختار 26

پیستون 27

مواد ساختمانی 28

عیب پیستون های آلومینیومی 29

قسمت های اصلی پیستون 31

طرز كار پیستون 33

شاسی خودرو 34

اجزای ساختمانی شاسی خودرو 35میل لنگ 38ساختمان میل لنگ 40

انواع سیستمهای ترمز و EBS 43

ترمزهای ضد قفل 46

مکان ترمز های ضد قفل 47

منابع 52

اجزای ماشین

خودرو ریشه لغوی

خودرو یک کلمه فارسی است و به وسایلی اتلاق می‌گردد که بدون ارتباط با وسیله دیگر و به کمک نیروی ماشینی خود ، قادر به حرکت باشد. این کلمه ترجمه کلمه اتومبیل است که در زبان ما معادل سازی شده است. (اتومبیل = خود سیار)

دید کلی

اصولا برای تمام وسایلی که دارای منبع قدرت باشند و به خودی خود بتوانند حرکت کنند، می‌توان کلمه خودرو را بکار برد. لیکن کاربرد این کلمه در زبان ما دارای محدوده مشخصی است که معمولا به وسایل متحرکی گفته می‌شود که همگی دارای حرکت بوده و با زمین در تماس هستند. بنابراین به وسایلی مثل قطار ، کشتی و هواپیما خودرو گفته نمی‌شود. نمونه های بارز خودرو عبارتند از:

ماشین‌های سواری ، کامیون‌ها و موتور سیکلت‌ها.


تاریخچه

اولین وسیله نقلیه (خودرو) در کشور انگلستان ساخته شد که به کمک نیروی بخار کار می‌‌کرد. این وسیله دارای یک موتور بزرگ بخار بود که برای تولید توان به مقادیر زیادی آب و ذغال سنگ نیاز داشت و جهت استفاده از آن به چند خدمه نیاز بود.

پیشرفت و توسعه خودروها به شکل امروزی در واقع از زمانی آغاز شد که دیملر و بنز موفق شدند از یک موتور احتراقی برای حرکت وسیله نقلیه استفاده کنند. در این موتورها از سوزاندن یک ماده قابل اشتعال مثل الکل و یا مشتقات نفت برای تولید توان استفاده می‌شود.

سیر تحولی و رشد

تاریخچه تکامل خودروها بسیار پرشیب و فراز و مفصل است، لیکن در ادامه ، تنها چندی از مقاطع بسیار مهم و تحولات اساسی ایجاد شده در این زمینه را بصورت مختصر می‌آوریم.

*سال 1876 میلادی: ساخت موتور چهارزمانه توسط اتو و لانگن

 • سال 1883 میلادی: ساخت موتور کاربوراتوردار با دور زیاد توسط دیملر
 • سال 1884میلادی: ساخت اولین موتور سیکلت با قدرت 2/1 اسب بخار توسط دیلمر
 • سال 1886 میلادی:ساخت اتومبیل سه چرخه با دستگاه اشتعال برقی توسط بنز و دیلمر
 • سال 1893 میلادی: ساخت کاربراتور انژکتوری توسط مایباخ
 • سال 1897 میلادی: ساخت موتور دیزل توسط ردولف دیزل
 • سال 1900 میلادی: طراحی ساختمان کلی اتومبیل به نحوی که امروزه هم رایج است
 • سال 1924 میلادی : ساخت یک اتومبیل با استفاده از موتور دیزل توسط کارخانه بنز
 • سال 1957 میلادی : ساخت موتور وانکل

انواع وسایل نقلیه موتوری

*اتومبیل ها : شامل اتومبیل‌ های سواری و وانت

 • اتومبیل های حمل و نقل و اتوبوسهای کوچک با وزن کمتر از 5/3 تن
 • وسایل نقلیه باری )کامیونها(
 • اتوبوسهای بزرگ با بیش از 5/3 تن وزن
 • تراکتورها : شامل تراکتورهای یدک کش با سرعت کمتر از 20 کیلومتر در ساعت
 • بارکش های شهری با سرعت بیش از 20 کیلومتر بر ساعت
 • یدک کش های چرخ زنجیری
 • موتور سیکلت ها : که بر اساس حجم موتور آنها تقسیم بندی می‌شوند مثل: موتورسیکلت های با حجم 50 و 100 و 125 و 250 و 750 و 1000 سی سی

ساختمان اتومبیل ها

هر اتومبیل را می توان به سه بخش کلی تقسیم کرد که عبارتند از:

 • شاسی:

به تمام گروه ساختمانی و تمام سیستم‌هایی گفته می‌شود که برای حرکت اتومبیل لازم است. <

 • اتاق:

اتاق محل قرارگیری بار یا مسافر است که پس از ساخت بر روی شاسی نصب می گردد.

 • سیستم برقی:

این سیستم در تمام اتومبیل ها وجود دارد. وظایف مختلفی را مثل کمک کردن به حرکت اتومبیل و یا فراهم آوردن آسایش سرنشین را انجام می دهد.

طرز کار خودرو

خودروهای امروزی جهت تولید قدرت از سوخت های فسیلی استفاده می‌کنند. این خودروها همگی دارای موتور‌های درونسوز می‌باشند که با سو زاندن بنزین ، گازوئیل و یا گاز طبیعی انرژی ذخیره شده در این سوختها را به شکل انرژی جنبشی قابل استفاده در می‌آورند. (این کار در موتور خودرو انجام می‌شود(

. توان تولید شده در موتور خودرو به واسطه سیستم انتقال نیرو از موتور خودرو به چرخهای آن منتقل می‌شود . در واقع چرخهای خودرو عامل ارتباط خودرو با زمین و به وجود آورنده حرکت خودرو می‌باشد . آنگاه حرکت تولید شده به وسیله انسان ، یا برای جابجایی و یا برای کشیدن وسیله دیگری مورد استفاده قرار می گیرد.

کاربرد خودرو

کاربرد خودرو‌ها در زندگی امروزه بشر بسیار متنوع و بسیار گسترده است بطوری که اگر خودرو ها را از زندگی روزمره حذف کنیم شاید تمدن بشری دیگر به شکل کنونی وجود نداشته باشد. عمده فعالیت خودرو‌ها در زمینه های زیر است:

 • حمل و نقل:

واژه حمل و نقل خود گویای فعالیت انجام شده توسط خودرو ها می‌باشد. چرا که قسمت اعظم مواد و اشیاء موجود در پیرامون ما برای قابل استفاده و قابل دسترس شدن به حمل و انتقال از مکان اولیه خود نیازمند هستند. البته جابجا شدن انسان‌ها نیز خود بخش وسیعی از حمل و نقل را شامل می‌شود.

 • تولید توان کشی:

کاربرد دیگر خودروها در تولید توان کشی است که در بخش‌هایی مثل کشاورزی و یا صنعت و یا خدمات مورد استفاده قرار می‌گیرد. این کاربرد می‌تواند در قالب یک تراکتور کشاورزی یا یک لیفت تراک و یدک کش و یا یک ماشین راهسازی جلوه گر شود.

موتور

موتور عبارتست از وسیله‌ای که قدرت تولید می‌کند، ولی به تنهایی قادر به تولید کار نمی‌باشد. به زبان ساده‌تر موتور وسیله‌ای که با استفاده از منابع انرژی بخصوص ، انرژی جنبشی تولید می‌کند. نوع موتور منابع انرژی اولیه متفاوت هستند. مثلا برخی از موتورها ، انرژی موجود در مواد نفتی را به انرژی جنبشی تبدیل می‌کنند و برخی دیگر انرژی الکتریکی را و ...).

ریشه لغوی

{picture=tr>

موتور یک کلمه انگلیسی است و معنای آن جنباننده یا محرک می‌باشد. لیکن در حال حاضر از کلمه موتور به عنوان وسیله تولید انرژی جنبشی استفاده می‌شود.

دید کلی

موتور یکی از ارکان اصلی خودرو می‌باشد، که وظیفه اصلی حرکت آن بوسیله موتور با انجام یک سری اعمال خاص امکان پذیر می‌شود. بر این اساس تلاشهای زیادی در زمینه طراحی و ساخت انواع موتور صورت گرفته است که در حال حاضر نیز بیشتر سرمایه گذاریهای کارخانه‌های خودرو سازی در این زمینه انجام می‌شود. تمام موتورهایی که در زندگی بشر مورد استفاده قرار می‌گیرند انرژی جنبشی را به شکل یک حرکت دورانی (چرخشی) در اختیار مصرف کننده قرار می‌دهند. موتورها این انرژی را از طریق تبدیل انرژی‌های پتانسیل و یا انرژیهای دیگر بوجود می‌آورند که می‌توان بر حسب منبع انرژی اولیه ، موتورها را تقسیم بندی کرد که در ادامه به آنها اشاره خواهد شد.

بطور کلی می‌توان گفت که در پیرامون ما هر وسیله‌ای که کاری انجام می‌دهد دارای یک موتور است که حرکت قطعات آن و نیروی مورد نیاز آن وسیله را تأمین می‌کند. مثلا لوازم خانگی مثل یخچال ، ضبط صوت ، پنکه‌های تصویه و ... همگی دارای یک موتور الکتریکی می‌باشند و یا اتومبیلهایی که در خیابانها رفت و آمد می‌کنند هر کدام یک موتور جهت تأمین انرژی جنبشی خود دارند.

تاریخچه

{picture=tr>

ایده ساخت موتور به زمانهای دور باز می‌گردد، چنانکه قبل از سالهای 1700 میلادی تلاشهایی جهت مسافت موتورها به شکل امروزی انجام پذیرفته بود هر چند که موتورهای ساده آبی که انرژی جنبشی آب را به حرکت چرخشی تبدیل می‌کردند از زمانهای بسیار دورتر ساخته شده و مورد استفاده قرار می‌گرفتند). لیکن اولین تجربه موفقیت آمیز در این زمینه ، در سال 1769 اتفاق افتاد. در این سال جیمز وات توانست یک موتور بخار اختراع کند که قابلیت استفاده از انرژی محبوس در سوختهای مختلف نظیر چوب و ذغال سنگ را داشت.

سیر تحولی و رشد

مخترعین زیادی سعی کردند که اصول فوق را در موتورها تحقق بخشند. ولی «ان.ای.اتو» مخترع آلمانی اولین کسی بود که موفق گردید. او در سال 1876 موتور خود را به ثبت رساند و دو سال بعد نمونه‌ای را که کار می‌کرد به معرض نمایش گذاشت. موتور مزبور همان چرخ چهارزمانه یعنی ، تکثیر ، تراکم ، توان و تخلیه را به کار می‌بست. دانشمندان هم عصر اتو عقیده داشتند که وجود تنها یک مرحله توان در دو دور چرخش زمان بزرگی است (یک موتور چهارزمانه در هر دو دور چرخش تنها یک بار سوخت را می سوزاند به اصطلاح دارای یکبار انفجار یا توان است).

بنابراین نظر خود را به موتور دو زمانه (که در هر دو چرخش یک انفجار دارد) معطوف کردند. این تلاشها تا آنجا ادامه یافت که در سال 1891 «جوزف دی» با کمک گرفتن از محفظه میل لنگ به عنوان یک سیلندر پمپ کننده هوا توانست ساخت موتورهای روزانه را ساده کند. در موتور دی ، مجاری ورودی هوا و خروجی دود در بدنه سیلندر قرار داشت (همان سیستم موتورهای دو زمانه امروزی). در سال 1892 دکتر «رادولف دیزل» یک مهندس آلمانی ، موتوری را به ثبت رساند که در آن سوخت در نتیجه گرمای تولید شده در اثر فشار زیاد ، مشتعل می شد. دیزل در اصل موتور خود را برای کار کردن با پودر ذغال سنگ طراحی کرده بود. اما به سرعت به سوخت‌های مایع روی آورد.

فعالیت‌های انجام شده توسط دانشمندان در طراحی و ساخت موتور و پیشرفت‌های حاصله را می‌توان مختصرا این‌گونه بیان کرد.
ساخت موتورهای بنزینی – انژکتوری در سال 1936

 • ساخت موتورهای توربینی اتومبیل در سال 1950
 • ساخت موتور پیستون گردان وانکل در سال 1957

ساختمان موتور

ساختمان موتورها بسیار گوناگون ولی در عین حال از لحاظ اصول کلی بسیار مشابه است. مثلا همه موتورهای احتراقی دارای یک محفظه برای فشرده کردن سیال می‌باشند که سیلندر نام دارد. یا اینکه همگی دارای یک قطعه متحرک رفت و برگشتی می‌باشند که پیستون نام دارد و ... لیکن ساختار موتورهای برقی متفاوت است. همگی آنها دارای یک سیم پیچ ثابت می‌باشد که میدان مغناطیسی ایجاد می‌کند. در میان این سیم پیچ میدان ، یک آرمیچر )روتور) وجود دارد که با تغییرات میدان مغناطیسی انرژی الکتریکی را به انرژی جنبشی تبدیل می‌کند (به شکل چرخش) و ... .

طرز کار موتور

 • موتورهای الکتریکی از لحاظ تجهیزات و ساختار نسبتا ساده تر از موتورهای احتراقی هستند. البته طرز کار آنها نیز نسبتا ساده تر است. این موتورها با ایجاد یک میدان مغناطیسی و تغییرات مکرر این میدان مغناطیسی باعث به چرخش درآمدن روتور می‌شوند. و این چرخش توسط میله ای از محفظه موتور خارج و مورد استفاده قرار می‌گیرد. موتورهای احتراقی بصورت نوسانی کار می‌کنند یعنی اینکه قطعات متحرک آنها )پیستونها( که قابل انتقال انرژی هستند، حرکت رفت و برگشتی دارند. برای تبدیل این حرکات رفت و برگشتی به حرکت چرخشی وسیله‌ای به‌ نام میل لنگ استفاده می‌شود. لیکن در نهایت انرژی جنبشی این موتورها هم بصورت چرخش یک میله از محفظه موتور به خارج فرستاده می‌شود.

قدم مهم در توسعه موتورهای امروزی (که اغلب موتورهای احتراق داخلی هستند) زمانی برداشته شد که بودورثا مهندس فرانسوی چهار اصل عمده را که برای کار موثر این موتورها الزامی بودند، ارائه کرد. این اصول چهارگانه به قرار زیرند:

 • اتاقک احتراق باید کوچکترین نسبت سطح به حجم ممکن را داشته باشد.
 • فرآیند انبساط مخلوط گاز هوا و سوخت باید تا حد امکان سریع انجام شود.
 • تراکم مخلوط در ابتدای مرحله انبساط باید تا حد امکان زیاد باشد.
 • کورس پیستون می بایست تا حد امکان زیاد باشد.

انواع موتور

موتورها را بر اساس منبع تامین کننده انرژی به دو دسته موتورهای برقی و موتورهای احتراقی تقسیم می کنند.

 • موتورهای برقی: اختلاف پتانسیل الکتریکی را به حرکت چرخشی تبدیل می کنند.
 • موتورهای احتراقی: با سوزاندن مواد سوختی (اغلب سوخت های فسیلی) تولید انرژی می کنند.
 • موتورهای جت: با مکش هوا کار می کنند.
 • موتورهای برون سوز: در این موتورها احتراق در بیرون از موتور صورت می گیرد (مانند موتور بخار(
 • o موتورهای درون سوز: در اینگونه موتورها ماده سوختنی مستقیما در داخل موتور سوزانده می شود.
 • موتورهای درون سوز خود به دو گروه تقسیم می شوند:
 • موتورهای اشتعال جرقه ای: سوخت به کمک یک جرقه الکتریکی در این موتورها مشتعل می شود.
 • موتورهای دیزل: در این موتورها سوخت بواسطه حرارت بالای ایجاد شده بوسیله فشار مشتعل می گردد.

کاربردها

 • · کاربرد موتورها امروزه آن چنان وسیع است که ذکر آنها به یک زمان طولانی نیازمند است. اکثر لوازم خانگی نظیر یخچال ، چرخ گوشت ، آب میوه گیری ، ماشین لباسشویی ، جارو برقی ، پنکه‌های تهویه و ... همچنین تمام وسایل نقلیه مورد استفاده نظیر اتومبیل‌ها ، اتوبوس‌ها ، کامیون‌ها ، هواپیماها ، قطار‌ها و کشتی‌ها همگی از موتورهای مختلف استفاده می‌کنند.
 • · در تمام قسمت‌های یک کارخانه صنعتی و سایر وسایل و تجهیزات بکار رفته در بخش صنعت از موتورها استفاده می‌شوند. در بخشی کشاورزی جهت تامین منابع انرژی مثل ماشین آلات آسیاب‌ها ، پمپ‌های آب و غیره از موتورهای برقی و احتراقی استفاده می‌شود و ... .

نقش موتورها در زندگی روزمره

با توجه به کاربردهایی که در بالا برای موتورها ذکر شد به جرات می‌توان گفت بدون وجود و استفاده از موتورها تمدن بشری به معنای امروزی معنا نخواهد داشت. چنانچه از منابع تولید انرژی (موتورها) صرف‌نظر کنیم شاید شکل زندگی به حالت قبایل بدوی برگردد. عملا زندگی امروزی ما آنچنان به منابع تولید توان وابسته است که زندگی بدون این تجهیزات برای انسان قابل تصور نیست.

باطری خودرو

باتری ، منبع ذخیره نیروی الکتریسیته جهت زدن استارت در موتور و تامین جرقه شمع و استفاده از روشنایی می‌باشد.

تاریخچه

اختراع چرخ نقطه عطفی بود در جهت طراحی و ساخت خودرو . نخستین نشانه‌ها از اختراع چرخ مربوط می‌شود به 3500 سال قبل از میلاد مسیح. نیاز انسان به ارتباطات و ایجاد شبکه‌های حمل و نقل یکی از موفقیت‌های اساسی در یکصد سال اخیر است. چیزی که در روزهای اولیه برای تولید ‌کنندگان اهمیت داشت عمدتا تولید ماشینهایی بود که حرکت کنند. امروزه راحتی و آسایش راننده و مسافرینش از اهمیت زیادی برخوردار است.

ماشین مدرن با صدها قسمت فعالش، مکانیسم پیچیده ای است و نوجوانان تحت تاثیر ماشین چه حقیقی باشد و چه اسباب بازی شگفت زده می‌شوند ، از اینرو اتومبیل صرفا یک وسیله مسافرت نیست بلکه وسیله‌ای جهت سرگرمی است.

تاریخ اتومبیل در قرن حاضر از پیشرفت‌ها و بدعت‌های دائمی برخوردار بوده‌است.

از میان لیست بسیار طویل یک مورد باتری خودرو است. برای اینکه پس از مکش و تراکم ، عمل احتراق انجام شود نیاز به جرقه الکتریکی شمع می‌باشد. در نتیجه برای بوجود آمدن این جرقه به تجهیزاتی چون باتری ، کابل ، استارت ، دینام ، کوئل ، دلکو ، وایر ، شمع و سوئیچ نیاز است.

اجزا تشکیل دهنده باتریجعبه باتری

جعبه باتری را به شکل مکعب مستطیل از جنس لاستیک و یا پلاستیک می‌سازند و باید در مقابل حرارت حاصله از فعل و انفعالات شیمیایی باتری و ضربه ، مقاوم بوده و در برابر عبور جریان الکتریسیته ، عایق خوبی باشد.
جعبه باتری بصورت خانه خانه ساخته شده و کف هر خانه دارای حوضچه‌هایی برای ته نشین شدن ذرات جدا شده از صفحات باتری و جلوگیری از اتصالات صفحات بیکدیگر می‌باشد. در صورتی که رسوبات یا لجن‌ها سطحشان بالا بیاید باعث اتصال کوتاه صفحات باتری شده و در نتیجه کاهش قدرت باتری را سبب می‌شود.

خانه باتری هر جعبه دارای تعدادی خانه جدا از یکدیگر می‌باشد. هر خانه حدود 2.2 ولت برق تولید می‌کند. اگر تعدادی صفحه مثبت و منفی داخل خانه باتری قرار دهیم و الکترولیت "اسید سولفوریک" بریزیم و ولت متر در مدار قرار دهیم 2 تا 2.2 ولت را می‌توانیم اندازه بگیریم. لذا برای باتری 6 ولت ، به سه خانه نیاز است.

صفحات باتری

در هر خانه سه صفحه مثبت ، منفی و عایق وجود دارد. تعداد صفحات منفی یکی بیشتر از صفحات مثبت می‌باشد به هر یک از صفحات مثبت و منفی پلیت می‌گویند. پس اگر خانه باتری 19 پلیت داشته باشد ، 9 عدد آن صفحه مثبت و 10 عدد صفحه منفی است. این عدد روی باتری نوشته می‌شود.

 • صفحات مثبت: صفحات مثبت از جنس پراکسید سرب PbO2 می‌باشد. ابتدا صفحات را از جنس سرب و آنتیموان بصورت مشبک ساخته و بعد ، از اکسید فعال شده پر می‌کنند.
 • صفحات منفی: عین صفحات مثبت بوده ، با این تفاوت که ماده فعال ‌شده آن "سرب اسفنجی" می‌باشد.
 • صفحات عایق: برای جلوگیری از اتصال صفحات مثبت و منفی بیکدیگر ، بین صفحات یک عایق از جنس پلاستیک یا میکا یا فیبر قرار می‌دهند. صفحات عایق از یک طرف صاف و از طرف دیگر دارای همبستگی هایی هستند. طرف برجستگی به طرف صفحه مثبت است تا اسید سولفوریک بهتر با صفحه مثبت فعالیت داشته باشد.برجستگی صفحه عایق اجازه می‌دهد ذرات جدا شده از صفحه مثبت به ته باتری هدایت و از اتصال کوتاه صفحات جلوگیری شود.

جزییات بیشتر


 • لینک مستقیم+راهنمای تعمیرات موتور و EMS سوزوکی گرند ویتارا+

 • آموزش تعمیر و سرویس سوزوکی گرند ویتارا, راهنمای تعمیر سوزوکی گرند ویتارا, کتاب تعمیر و نگهداری سوزوکی گرند ویتارا, تعمیرات گیربکس سوزوکی گرند ویتارا, تعمیرات گیربکس اتومات سوزوکی گرند ویتارا, تعمیرات سوخت رسانی سوزوکی گرند ویتارا, تعمیرات سیستم,,,
 • مشخصات فایل: راهنمای تعمیرات موتور و EMS سوزوکی گرند ویتارا قالب بندی: فایل PDF تعداد صفحات: 151 بخشی از متن تحقیق: در این فایل به راهنمای تعمیرات موتور و EMS سوزوکی گرند ویتارا پرداخته شده که در قالب 151 صفحه به صورت تشریحی و تصویری به شما ارائه می


 • لینک مستقیم+تحقیق نکاتی در مورد لاستیک اتومبیل+

 • لاستیک اتومبیل,لاستیک اتومبیل سواری,لاستیک اتومبیل چیست,لاستیک اتومبیل دست دوم,تحقیق لاستیک اتومبیل,مقاله لاستیک اتومبیل,پایان نامه لاستیک اتومبیل,تحقیق در مورد لاستیک اتومبیل,مقاله در مورد لاستیک اتومبیل
 • دانلود تحقیق در مورد نکاتی در مورد لاستیک اتومبیل، در قالب word و در 13 صفحه، قابل ویرایش. بخشی از متن تحقیق: همیشه قبل از وقوع پنچرگیری، همه جای اتومبیل را بازدید کنید و از صحت عمل آن، مطمئن شوید تا در موقع لزوم غافلگیر نشوید.اگر دقت کرده باشید درجا


 • لینک مستقیم+آموزش تعمیر اتومبیل های سواری+

 • آموزش تعمیر اتومبیل های سواری
 • دانلود کتاب PDF آموزش تعمیر خودروهای سواری نام کتاب : آموزش تعمیر خودروهای سواری نویسنده : نامشخص ناشر : پارس بوک زبان کتاب :فارسی تعداد صفحه : 22 قالب کتاب : PDF حجم فایل : 370 Kb توضیحات : آموزش کلی تعمیر خودرو های سواری و نحوه باز و بست موتور خودر


 • لینک مستقیم+کتاب الکترونیکی تعمیرات تخصصی لپ تاپ و کامپیوتر رادوین+

 • کتاب,تخصصی,لپ تاپ,کامپیوتر,رادوین
 • اگه مایل هستید چگونگی تعمیر لپ تاپ و کامپیوتر را در 1 هفته فرا بگیرید اگر مایلید حتی بزرگترین مشکل یا ایرادات کامپیوتر و لپ تاپ را با راحتترین روش ممکن فرا بگیرید پس شما رو با کتاب الکترونیکی رادوین آشنا می کنم من این کتاب رو به مدت 2 سال تألیف و گرد


 • لینک مستقیم+پاورپوینت نگهداری و تعمیرات نت+

 • نگهداری و تعمیرات,نگهداری و تعمیرات چیست,نگهداری و تعمیرات پیشگیرانه,نگهداری و تعمیرات پیشگیرانه pm,نگهداری و تعمیرات cm,نگهداری و تعمیرات ppt,نگهداری و تعمیرات pdf,تحقیق نگهداری و تعمیرات,پاورپوینت نگهداری و تعمیرات
 • دانلود پاورپوینت با موضوع نگهداری و تعمیرات نت، در قالب ppt و در 167 اسلاید، قابل ویرایش، شامل: تعریف سیستممقدمهمنحني هزينه هاي نتکاهش هزینه تعمیراتایجاد انگیزه در کارکنان نت یگانافزایش آمادگی رزمافزایش قابلیت اطمینان تجهیزاتنحوه مدیریت و تقسیم کاراس


 • لینک مستقیم+بررسی عوامل موثر بر اشتیاق به برند و نتایج حاصل از آن (مطالعه موردی صنعت اتومبیل)+

 • پایان نامه بررسی عوامل موثر بر اشتیاق به برند و نتایج حاصل از آن (مطالعه موردی صنعت اتومبیل),پروژه بررسی عوامل موثر بر اشتیاق به برند و نتایج حاصل از آن (مطالعه موردی صنعت اتومبیل),تحقیق بررسی عوامل موثر بر اشتیاق به برند و نتایج حاصل از آن (مطال
 • تحقیق حاضر با عنوان بررسی عوامل موثر بر اشتیاق به برند و نتایج حاصل از آن (مطالعه موردی صنعت اتومبیل از سری تحقیق های رشته مدیریت میباشد. این تحقیق در127صفحه با فرمت Word (قابل ویرایش) در مقطع کارشناسی ارشد نگارش شده است و همچنین این تحقیق آماده چاپ • لینک مستقیم+گزارش کاراموزی رشته مهندسی مکانیک در واحد تعمیرات شرکت گاز استان فارس+

 • گزارش کاراموزی رشته مهندسی مکانیک در واحد تعمیرات شرکت گاز استان فارس,کارورزی رشته مکانیک در شرکت گاز,تحقیق کارورزی در اداره گاز,دانلود کارآموزی رایگان رشته مکانیک در شرکت گاز,خرید رایگان کارآموزی رشته مکانیک,آریافایل
 • ، در قالب DOC، در 84 صفحه، قابل ویرایش، فهرست مطالب: مقدمه تاریخچه سازمان آشنایی اولیه با واحد صنعتی شرح کارآموزی بخش اول: آشنایی توربوکمپرسورها کمپرسور محوری مشخصات کمپرسور محوری کلیات روتور کمپرسور قسمت بدنه کمپرسور محوری کمپرسور محوری بخش خروجی بد


 • لینک مستقیم+طراحی بالابر دو ستونه اتومبیل+

 • طراحی بالابر دو ستونه اتومبیل,طراحی بالابر ,دو ستونه اتومبیل
 • فهرست مطالب -1 مقدمه. -2 تئوری تحقیق. -3 طراحی اجزای بالابر . -1-3 بازوهای كشویی. -1-1-3 چگونگی توزیع نیروی وزن اتومبیل بر روی بازوها و تعین طول آنها. -2-1-3 طراحی بازوی بزرگتر. تحلیل. محاسبات. -3-1-3 طراحی كشوئی بازوی بزرگتر . -4-1-3 طراحی بازوی كوچ • لینک مستقیم+گزارش كارآموزی تعمیرات و تست رده میانی قطعات هواپیما در شركت خدمات هواپیمایی پارس+

 • گزارش کاراموزی تعمیرات و تست رده میانی قطعات هواپیما در شركت خدمات هواپیمایی پارس,کاراموزی تعمیرات و تست رده میانی قطعات هواپیما در شركت خدمات هواپیمایی پارس,کارورزی تعمیرات و تست رده میانی قطعات هواپیما در شركت خدمات هواپیمایی پارس,دانلود گزارش کارآموزی تعمیرات و تست رده میانی قطعات هواپیما در شركت خدمات هواپیمایی پارس,تعمیرات و تست رده میانی
 • در 57 صفحه ورد قابل ویرایش فهرست : عنوان صفحه مقدمه و تشكر .................................................................................................. 1 فصل اول: معرفی و تاریخچه فعالیتها ........................................................


 • لینک مستقیم+طرح توجیهی خدمات کامپیوتری و تعمیرات موبایل+

 • طرح توجیهی خدمات کامپیوتری و تعمیرات موبایل,کارآفرینی,خلاصه طرح,توجیه اقتصادی طرح,سرمایه در گردش,سود ناویژه,سود ویژه,محاسبه نقطه سر به سر تولید,محاسبه كارمزد وام
 • فهرست مطالب و جداول : خلاصه طرح مقدمــه توجیه اقتصادی طرح الف – سرمایه گذاری ثابت الف – 1 ) زمیـن الف – 2 ) محوطه سازی الف – 3 ) ساختمانها الف – 3 ) ساختمانها الف – 4 ) تاسیسات الف – 5 ) ماشینآلات الف – • لینک مستقیم+تحقیق درباره تاریخچه نگهداری و تعمیرات+

 • تعمیرات,تاریخچه نگهداری,تحقیق درباره تاریخچه نگهداری و تعمیرات
 • این محصول در قالب ورد (WORD) و قابل ویرایش در 20 صفحه تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این فایل و اطمینان از خرید، مطالب چند صفحه آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید. لینک دانلود پایین صفحه میزان افزایش سرم


 • لینک مستقیم+گزارش كارآموزی تعمیرات و نگهداری و انواع تولید آسفالت+

 • عوامل موثر در انتخاب نوع آسفالت چیست,تعمیرات و نگهداری و انواع تولید آسفالت ,تعریف آسفالت
 • فهرست مطالب عنوان صفحه تاریخچه شركت آسفالت كارخانه شهرداری قیدار 1 تعریف آسفالت 5 خواص فیزیكی 8 عوامل مؤثر در انتخاب نوع آسفالت چیست؟ 11 چرا استفاده از مواد و مصالح مرغوب؟ 15 آشنایی با شركت راهدار صنعت 17 تراش ترك های آسفالت 19 كلوئیدمیل (olloidal-mi


 • لینک مستقیم+طرح تعمیرات سخت افزار+

 • طرح تعمیرات سخت افزار
 • فهرست مطالب مقدمه تحقیق علمی توجیه اقتصادی برنامه زمانبندی کروکی ساختمان تجهیزات خط تولید چارت سازمانی محاسبات مالی شرح وظایف اعضا محاسبات غیر مالی مقدمه با توجه به تعریفی که امروزه از کار آفرِین به عنوان فردی دارای ایده و فکر جدید و از طریق ایجاد یک


 • لینک مستقیم+ارتباطات دیجیتال اتومبیل+

 • ارتباطات دیجیتال اتومبیل
 • تا کنون هیچ فناورى به اندازه فناورى اطلاعات و ارتباطات عملکرد اتومبیلها را در سالهاى گذشته تحت تاثیر قرار نداده است. در مقالههاى پیشین اشاره شد که چهگونه سیستمهاى بر مبناى الکترونیک مىتوانند بیشینهى امنیت، آسایش، اطلاعات و سرگرمى را براى راننده ایجاد


 • لینک مستقیم+دانلود پاورپوینت نگهداری و تعمیرات پیشگیرانه+

 • پاورپوینت در مورد آشنایی با نت ,پاورپوینت نگهداری و تعمیرات در مدیریت ,پاورپوینت انواع نت در مدیریت
 • مشخصات فایل تعداد صفحات30حجم471/74 کیلوبایت فرمت فایل اصلیpptx توضیحات کامل دانلود پاورپوینت نگهداری و تعمیرات پیشگیرانه جهت رشته مدیریت در 30 اسلاید و با فرمت pptx بصورت کامل و جامع و با قابلیت ویرایش نت مخفف کلمات نگهداری و تعميرات می باشد و بطورکل • لینک مستقیم+جزوه آموزشی پمپ ها، انواع، اصول کار،بهره برداری، تعمیرات و عیب یابی+

 • پمپ ,طبقه بندی ,جریان سیالات,كاویتاسیون,ضربه قوچ,جریان های گردابی,نصب ,جابجائی مثبت,رفت وبرگشتی,دوار,یاتاقان,پكینگ ,مكانیكال سیل ,روغنكاری,تعمیرات ,تراست برینگ ,تولرانس ,عیب یابی
 • جزوه شامل: مقدمه ۴ تعریف پمپ وانواع انرژی ۷ طبقه بندی پمپ ها ۹ اصول وقوانین حاكم برجریان سیالات ۱۳ اصول دینامیك حاكم برجریان سیالات ۱۳ كاویتاسیون ۱۵ بهترین شرایط كارائی پمپ ها ۲۱ ضربه قوچ ۲۳ جریان های گردابی ۲۷ مینیموم فلوی پمپ ها ۳۲ اصول نصب پمپ ها


 • لینک مستقیم+جزوه آموزشی پمپ ها، انواع، اصول کار، بهره برداری، عیب یابی و تعمیرات+

 • جزوه آموزشی پمپ ها, انواع پمپ ها, اصول کار پمپ ها, بهره برداری از پمپ, عیب یابی پمپ,تعمیرات پمپ,آموزش نحوه کار پمپ,نحوه کار پمپ,شرایط کارایی پمپ ها,مینیموم فلوی پمپ,اصول نصب پمپ ها,پمپ های جابجایی مثبت,پمپ های رفت و برگشتی,پمپ های دوار
 • دانلود جزوه آموزشی با موضوع ، در قالب pdf و در 252 صفحه، شامل: مقدمه تعریف پمپ و انواع انرژی طبقه بندی پمپ ها اصول و قوانین حاکم بر جریان سیالات اصول دینامیک حاکم بر جریان سیالات کاویتاسیون بهترین شرایط کارایی پمپ ها ضربه قوچ جریان های گردابی مینیموم


 • لینک مستقیم+گزارش كارآموزی رشته مكانیك خودرو با عنوان تعمیرات خودرو سواری+

 • موتور ماشین,عیب یابی خودرو,تعمیرات خودرو سواری,دانلود گزارش كارآموزی رشته مكانیك خودرو,دانلود گزارش كارآموزی رشته مكانیك,دانلود گزارش كارآموزی مكانیك خودرو,دانلود كارآموزی مكانیك خودرو,دانلود گزارش كارآموزی,خرید گزارش كارآموزی
 • مشخصات فایل تعداد صفحات35حجم0/82 کیلوبایت فرمت فایل اصلیdoc توضیحات کامل گزارش كارآموزی رشته مكانیك خودرو با عنوان تعمیرات خودرو سواری دوره كارآموزی در شركت شركت کامو مجمر گستر مقدمه: به لطف خدا و با استقاده از تجربیات بدست آمده در دوره كارآموزی اطلا


 • لینک مستقیم+پاورپوینت نگهداری تعمیرات در ایزو+

 • دانلود,رایگان,دانلود رایگان,خرید دانلود رایگان پاورپوینت نگهداری تعمیرات در ایزو,خرید دانلود رایگانپاورپوینت نگهداری تعمیرات در ایزو,خرید دانلود رایگان,دانلود رایگان پاورپوینت نگهداری تعمیرات در ایزو
 • دانلود پاورپوینت با موضوع نگهداری تعمیرات در ایزو دارای 24 اسلاید و با فرمت .pptx و قابل ویرایش و آماده برای ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس می باشد. تعداد اسلاید : 24 اسلاید فرمت فایل: پاورپوینت .pptx و قابل ویرایش آماده برای : ارائه ، چاپ ، تحقیق و ک

 • لینک مستقیم+فرم های خام مورد نیاز واحدهای فروش و خرید و تعمیرات+

 • فرم درخواست خرید, فرم ارزیابی تامین کنندگان, فرم حواله فروش کالا, صورت حساب فروش, فرم پیش فاکتور, فرم ارزیابی رضایت مندی مشتریان, فرم رسیدگی
 • این فایل شامل 23 فرم خام در قالب word که مورد نیاز واحد خرید مانند ( درخواست خرید، ارزیابی تامین کنندگان، لیست سیاه و سفید تامین کنندگان و ... ) و واحد فروش مانند ( حواله فروش کالا، صورت حساب، پیش فاکتور، ارزیابی رضایت مندی مشتریان، رسیدگی به شکایات،


 • لینک مستقیم+گزارش کاردوره ی کارآموزی تعمیرات موبایل+

 • گزارش کار,تعمیر موبایل
 • در حجم 42 صفحه و در قالب word و قابل ویرایش و با فهرست سرفصل های زیر: سرفصل ها: 1)مــقــدمــــــــه 2)لوازم وابزارتعمیرات سخت افزاری ونرم افزاری 3)نکات تعمیرات عمومی،برای تعمیرکاران مبتدی 4)آموزش تعمیرات ازابتداتاانتهابصورت تخصصی 5)آموزش رفع ایرادادا


 • لینک مستقیم+استفاده بهینه و نگهداری از اتومبیل+

 • تحقیق در مورد استفاده بهینه و نگهداری از اتومبیل,نگهداری از اتومبیل چگونه است؟,نگهداری بهینه از اتومبیل
 • مهمترين بخش و يا به عبارتي قلب تپنده در اتومبيل موتور آن است و همانطور كه ميدانيد سلامت و كاركردصحيح اين قسمت براي داشتن اتومبيلي به دردخور بسيارضروري است. بنابراين ما هم از موتور شروع كرده و شرايط بازديد و سرويس آن را بررسي مي كنيم: 1) وجود روغن كاف


 • لینک مستقیم+مقاله سیستم نگهداری و تعمیرات دستگاههای ارتباطی و ناوبری كشتی+

 • سیستم نگهداری و تعمیرات دستگاههای ارتباطی و ناوبری كشتی,سیستم کشتی,تعمیرات سیستم کشتی,دستگاه های ارتباطی,تعمیرات دستگاه های ارتباطی کشتی,ناوبری کشتی,سیستم نگهداری و تعمیرات کشتی,دانلود,دانلود مقاله,دانلود تحقیق,دانلود پایان نامه,دانلود پروژه,انواع روش های نگهداری و تعمیرات کشتی,طراحی سیستم کشتی,تجهیزات کشتی,سیستم ناوبری,موتور کشتی
 • *سیستم نگهداری و تعمیرات دستگاههای ارتباطی و ناوبری كشتی* موضوع نگهداری و تعمیرات از معدود علوم كاربردی است كه شاید در طول تاریخ حیات انسان جران داشته است و با بهره گیری از دانشهای پایه ای مانند : ریاضی ، فیزیكی و علوم كاربردی ، مهندسی و مدیریت به مو


 • لینک مستقیم+مجموعه کامل آموزش تعمیرات لوازم خانگی+

 • تعمیرات,آموزش تعمیرات لوازم خانگی,لوازم خانگی
 • تعمیر لوازم خانگی امروزه در تمامی خانه ها لوازم خانگی برقی به وفور یافت میشود. یخچال ، تلویزیون ، پنکه و ……….. از لوازم خانگی پرکاربرد هستند. حتما برای شما هم پیش آمده است که وسایل شما معیوب شده باشند و نیاز به تعمیر داشته باشند.


 • لینک مستقیم+گزارش امکان سنجی طرح تولید مجموعه شیشه شور اتومبیل+

 • امکانسنجی طرح تولید شیشه شور اتومبیل,طرح تولید شیشه شور اتومبیل,طرح توجیهی تولید شیشه شور اتومبیل,تولید شیشه شور اتومبیل,دانلود امکانسنجی تولید شیشه شور اتومبیل,دانلود طرح توجیهی تولید شیشه شور,شیشه شور
 • دانلود گزارش امکان سنجی طرح تولید مجموعه شیشه شور اتومبیل، در قالب pdf و در80 صفحه، شامل: فصل اول: خلاصه گزارش فصل دوم: معرفی طرح و سابقه فصل سوم: مطالعه بازار فصل چهارم: مواد اولیه و تاسیسات فصل پنجم: مکان یابی و بررسی جنبه هاي زیست محیطی فصل ششم: م


 • لینک مستقیم+طرح توجیهی نصب و تعمیر سیستمهای صوتی و تصویری اتومبیل+

 • طرح توجیهی آموزش نصب و تعمير ضبط و باند خودرو ,کارافرینی دوره آموزش نصب ضبط و باند ماشین,طرح توجیهی خرید , فروش , نصب و تعمیر سیستمهای صوتی,پروژه کارآفرینی تعمیر سیستمهای صوتی ماشین,احداث کارخانه ضبط ماشین,دانلودطرح توجیهی ضبط ماشین,طرح کسب و,,,
 • دانلود در 15 صفحه قابل ویرایش آماده چاپ و پرینت جهت استفاده. مقدمه با توجه و عنایت خداوند و استعداد و پشتکار خود تصمیم به فعالسازی یک باب مغازه (خرید و فروش نصب و تعمیر سیستمهای صوتی و تصویری اتومبیل میگیریم0) در جوامع امروز چون اتومبیل زیاد است و هم


 • لینک مستقیم+پاورپوینت آموزشی درس برنامه ریزی نگهداری و تعمیرات +

 • دانلود پاورپوینت نگهداری و تعمیرات,پاورپوینت برنامه ریزی نگهداری و تعمیرات
 • دانلود مشخصات فایل تعداد صفحات63حجم2924/90 کیلوبایت فرمت فایل اصلیpptx توضیحات کامل دانلود پاورپوینت آموزشی درس برنامه ریزی نگهداری و تعمیرات جهت رشته گوناگون در قالب 63 اسلاید و با فرمت ppt به صورت کامل و جامع و با قابلیت ویرایش امروزه بسیاری از شرک • لینک مستقیم+جزوه تعمیرات بر اساس کار ماشین+

 • انواع روش های نگهداری وتعمیرات,مفاهیم تعاریف نگهداری و تعمیرات ‏,علل وجود نارسائی در امور نگهداری و تعمیرات در کارخانجات ایران,معایب ناشی از نداشتن سیستم نگهداری و تعمیرات,دلایل مهم روند افزایشی امور نگهداری وتعمیرات,اهداف سیستم های نگهداری و تعمیرات ‏,انواع سیستم های نگهداری تعمیرات ومزایا و معایب انها
 • مقدمه فصل اول (انواع روش های نگهداری وتعمیرات) مفاهیم تعاریف نگهداری و تعمیرات علل وجود نارسائی در امور نگهداری و تعمیرات در کارخانجات ایران معایب ناشی از نداشتن سیستم نگهداری و تعمیرات دلایل مهم روند افزایشی امور نگهداری وتعمیرات اهداف سیستم های نگه


 • لینک مستقیم+پاورپوینت نگهداری و تعمیرات در ایزو و الزامات آن+

 • پاورپوینت نگهداری در ایزو,پاورپوینت تعمیرات در ایزو,پاورپوینت نگهداری و تعمیرات در ایزو,پاورپوینت در مورد ایزو
 • دانلود جهت رشته مدیریت در قالب 24 اسلاید و با فرمت pptx مشخصات فایل تعداد صفحات24حجم400/910 کیلوبایت فرمت فایل اصلیpptx توضیحات کامل دانلود جهت رشته مدیریت در قالب 24 اسلاید و با فرمت pptx بصورت کامل و جامع و با قابلیت ویرایش پرسنل واحد توليد موظف به


 • لینک مستقیم+دانلود گزارش كار آموزی سایپا - تعمیرات موتور پراید 51 ص+

 • دانلود گزارش كار آموزی سایپا تعمیرات موتور پراید 51 ص
 • نام فایل : گزارش كار آموزی سایپا - تعمیرات موتور پراید 51 ص فرمت : .doc تعداد صفحه/اسلاید : 37 دانشگاه آزاد اسلامی واحد پرند رشته مكانیك خودرو گزارش كارآموزی تعمیرات موتور پراید فهرست مطالب عنوان صفحه مقدمه 1 موتور 2 قطعات ثابت و متحرك 2 سرسیلندر 3 س


 • لینک مستقیم+مدل اتومبیل آئودی 2016 در تری دی مکس+

 • مدل آئودی,دانلود مدل آئودی در تری دی مکس,مدل آماده اتومبیل,دانلود مدل سه بعدی آئودی,آئودی,مدل آئودی,مدل سه بعدی آئودی,مدل سازی آئودی,مدل سازی آئودی در تری دی مکس,پروژه تری دی مکس,پروژه مدل سازی,مدل آماده آئودی,مدل آئودی,آئودی 2016,مدل آماده آئودی 2016,دانلودمدل سه بعدی اتومبیل,مدل سه بعدی,طراحی با تری دی مکس,طراحی اتومبیل در تری
 • این محصول مدل اتومبیل آئودی آر 8 2016 در نرم افزار قدرتمند تری دی مکس می باشد همچنین یک فایل خروجی با فرمت igs نیز از این محصول ارائه شده است که میتوانید آن را در نرم افزارهای دیگری مانند سالیدورک، کتیا و ... اجرا نمایید


 • لینک مستقیم+فرمول پولیش اتومبیل+

 • پولیش اتومبیل,فرمول پولیش ,پولیش,فرمولاسیون پولیش
 • پولیش واکس نوعی پولیش با خاصیت براق کنندگی سیلیکونی میباشد که که در عین عمل پولیشکاری عالی، سطح رنگ خودرو را همانند یک بدنه واکس شده درخشان و براق میکند در حالی که هیچ چربی روی بدنه دیده نمیشود و نیازی به ایجاد چربی توسط واکس نخواهد بود . استفاده از


 • لینک مستقیم+دانلود تعمیرات سیستم های هوای ورودی و تجهیرات سیستم توربین گاز 150 ص+

 • دانلود تعمیرات سیستم های هوای ورودی و تجهیرات سیستم توربین گاز 150 ص,تحقیق تعمیرات سیستم های هوای ورودی و تجهیرات سیستم توربین گاز 150 ص,مقاله تعمیرات سیستم های هوای ورودی و تجهیرات سیستم توربین گاز 150 ص,تعمیرات سیستم های هوای ورودی و تجهیرات سیستم توربین گاز 150 ص
 • فرمت فایل : ورد قسمتی از محتوی فایل تعداد صفحات : 221 صفحه تعمیرات سیستم های هوای ورودی و تجهیرات سیستم توربین گاز ًًًَُِِِِْ ًًًًًًَِِتوری ورودی (INLET SCREEN) تور های ورودی درست در بالای سپراتورهای( جداکننده های) اینرسی (INRETIAL – SEPRATORS


 • لینک مستقیم+فرمول خوشبو کننده کابین اتومبیل+

 • فرمول خوشبو کننده,خوشبوکننده,خوشبوکننده مایع
 • شاید شما هم از دسته علاقمندان خرید انواع خوشبو کننده ماشین یا بوگیر خودرو هستید اما همیشه در انتخاب بهترین رایحه ، بهترین نوع خوشبو کننده و یا اساساً تفاوت خوشبو کننده با بوگیر خودرو دچار تردید بوده اید . حتما شما هم موافقید که بوی خوب یک خوشبو کننده


 • لینک مستقیم+پاورپوینت نگهداری و تعمیرات بهره ور جامع (TPM)+

 • فعاليت‌ TPM ,فعاليت‌هاي اساسي TPM ,دانلود پاورپوینت ,پاورپوینت TPM ,دانلود پاورپوینت ,پاورپوینت مکانیک ,پاورپوینت در مورد TPM ,پاورپوینت فعاليت‌هاي TPM ,پاورپوینت فعاليت‌هاي اساسي TPM TPM
 • rtl;unicode-bidi:embed> font-family:B Nazanin;mso-bidi-language:FA lang=FA>فهرست مطالب: mso-bidi-language:FA> rtl;unicode-bidi:embed> font-family:B Nazanin;mso-bidi-language:FA lang=FA>مقدمه mso-bidi-language:FA> rtl;unicode-bidi:embed> 15


 • لینک مستقیم+تجزیه و تحلیل و برنامه نویسی سیستم بیمه بدنه اتومبیل با زبان برنامه نویسی سی شارپ+

 • سیستم بیمه بدنه اتومبیل,زبان برنامه نویسی سی شارپ,ERD سیستم بیمه بدنه اتومبیل,Class Diagram سیستم بیمه بدنه اتومبیل,دانلود تجزیه و تحلیل و برنامه نویسی سیستم بیمه بدنه اتومبیل با زبان برنامه نویسی سی شارپ
 • مشخصات فایل تعداد صفحات38حجم1/402 کیلوبایت فرمت فایل اصلیdoc توضیحات کامل تجزیه و تحلیل و برنامه نویسی سیستم بیمه بدنه اتومبیل با زبان برنامه نویسی سی شارپ قالب کاری .NET Framework دات نت یك محیط پیاده سازی است كه به كمك آن می توان اقدام به ایجاد و ب


 • لینک مستقیم+گزارش کارآموزی آشنایی با سرسیلندر و سیستم جرقه زنی در اتومبیل+

 • گزارش کارآموزی آشنایی با سرسیلندر,گزارش کارآموزی آشنایی با سیستم جرقه زنی در اتومبیل,گزارش کارآموزی سرسیلندر,گزارش کارآموزی سیستم جرقه زنی,دانلود گزارش کارآموزی سرسیلندر,دانلود گزارش کارآموزی سیستم جرقه زنی
 • بخشی از متن گزارش کارآموزی: این ترکیب دو کلمه‌ای برای بیان یک قطعه از موتور بکار می‌رود. لیکن از دو کلمه «سر» و «سیلندر» تشکیل شده است و به معنای قطعه‌ای است که بر قسمت فوقانی سیلندر موتور نصب می‌گردد. دید کلی چنانچه بلوک سیلندر یک موتور را به تنهایی


 • لینک مستقیم+پاورپوینت کامل تعمیرات قالب+

 • دانلود,رایگان,دانلود رایگان,خرید دانلود رایگان پاورپوینت کامل تعمیرات قالب,خرید دانلود رایگانپاورپوینت کامل تعمیرات قالب,خرید دانلود رایگان,دانلود رایگان پاورپوینت کامل تعمیرات قالب
 • دانلود پاورپوینت با موضوع کامل تعمیرات قالب دارای 377 اسلاید و با فرمت .ppt و قابل ویرایش و آماده برای ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس می باشد. تعداد اسلاید : 377 اسلاید فرمت فایل: پاورپوینت .ppt و قابل ویرایش آماده برای : ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس


 • لینک مستقیم+كارآموزی اطلاعات كلی و روش اجرای تعمیرات اتومبیل+

 • ساختمان اتومبیل ها ,اطلاعات كلی و روش اجرای تعمیرات اتومبیل,اتصال خانه‌های باتری به یکدیگر
 • فهرست عنوان صفحه اجزای ماشین 1 خودرو 1 سیر تحولی و رشد 3 انواع وسایل نقلیه موتوری 4 ساختمان اتومبیل ها 5 طرز کار خودرو 6 کاربرد خودرو 7 موتور 8 ساختمان موتور 12 طرز کار موتور 12 انواع موتور 14 کاربردها 15 نقش موتورها در زندگی روزمره 15 باطری خودرو 16


 • لینک مستقیم+مجموعه کل مقالات نگهداری و تعمیرات (نت)+

 • مقاله نت ,دانلود مقاله ,دانلود مقاله نگهداری و تعمیرات,مقاله انبارش وجانمایی اقلام انبار,نگهداری و تعمیرات پیش گیرانه,مقاله نظام TPM,برنامه ریزی تعمیرات و نگهداری پیش گویانه,نگهداری و تعمیرات بهره ور فراگیر,نرم افزاز مدیریت و نگهداری و تعمیر,مدل EPQ ,مهندسی مدیریت نگهداری و تعمیرات,فرهنگ حفظ و نگهداری اقلام, مدیریت نگهداری پیشگیرانه,م
 • مجموعه مقالات نگهداری و تعمیرات (نت ) شامل 28 مقاله می باشد . . تعداد کل صفحات 414 فایل کلیه مقالات PDF لیست مقالات در یک فایل اکسل جداگانه حجم فایل زیپ دانلودی 11.8MB عناوین مقالات به شرح ذیل می باشد : 317 به کارگیری رویکردترکیبیDEMATELوANPبرای انتخ


 • لینک مستقیم+كارآموزی بررسی نحوه عملكرد مخابرات در بخش تعمیرات+

 • كارآموزی بررسی نحوه عملكرد مخابرات در بخش تعمیرات ,محدودیت تعداد شماره های تلفن,مکانیزم مدار تشخیص سکه
 • فهرست ¨ فصل اول : تلفن سکه ای تکتا بخش اول: شرح مدار صفحه کلید دریافت سکه ی بعدی سرویس دبیت کارت سرویس های رایگان مکالمه ی شهری عادی محدودیت تعداد شماره های تلفن تنظیم برد حس سکه بخش دوم: مکانیزم مدار تشخیص سکه مدار اصلی بخش سوم: برنامه ریزی فعال


 • لینک مستقیم+تحقیق طرح ریزی شرکت تولیدی باتری اتومبیل نیروگستران خراسان+

 • شرکت تولیدی باتری اتومبیل,طرح ریزی شرکت تولیدی,باتری اتومبیل,تحقیق طرح ریزی شرکت تولیدی باتری,مقاله طرح ریزی شرکت تولیدی باتری,پروژه طرح ریزی شرکت تولیدی باتری,نحوه طرح ریزی شرکت تولیدی باتری,شرایط طرح ریزی شرکت تولیدی باتری
 • دانلود تحقیق با موضوع طرح ریزی شرکت تولیدی باتری اتومبیل نیروگستران خراسان، در قالب doc و در 56 صفحه، قابل ويرايش، شامل: فصل اول: معرفی محصول ویژگی، استاندارد های محصول،طول عمر محصولموارد کاربرد، تولیدکنندگان رقیب، نقش باتری در خودرومشخصات فنی- درخت


 • لینک مستقیم+ادبیات و تاریخچه (مبانی نظری و سیر تطور) اتوماسیون و نگهداری تعمیرات (به همراه منابع تحقیق)+

 • دانلود تحقیق و پژوهش کارشناسی ارشد مدیریت , دانلود تحقیق و پژوهش فوق لیسانس مدیریت , دانلود تحقیق و پژوهش ارشد مدیریت , دانلود تحقیق کارشناسی ارشد مدیریت , دانلود مبانی نظری نگهداری تعمیرات , دانلود ادبیات و تاریخچه اتوماسیون و نگهداری تعمیرات , مبانی نظری اتوماسیون و نگهداری تعمیرات , منابع و مواخذ نگهداری تعمیرات, جزوه آموزشی نگ
 • ادبیات و تاریخچه (مبانی نظری و سیر تطور) اتوماسیون و نگهداری تعمیرات (برگرفته از تحقیق کارشناسی ارشد مدیریت : بررسی تاثیر سیستمهای انفورماتیک درعملکرد شرکت تعمیرات ) به همراه منابع و مواخذ تحقیق فایل اصلی : Word تعداد کل صفحات : 78 صفحه حجم فایل zip


 • لینک مستقیم+دانلود گزارش کارآموزی تعمیرات موبایل+

 • گزارش کارآموزی تعمیرات موبایل
 • تعمیرات موبایل شامل آشنایی با اصول کلی و نحوه عملکرد گوشی های تلفن همراه می باشد. همچنین آشنایی با تاریخچه تلفن -ابزار و لوازم تعمیرگاه،سری بندی گوشی ها – نقشه خوانی- شناخت بخش ها – قطعات گوشی ها وانواع سیستم عامل هاو…میباشد. البته


 • لینک مستقیم+طرح توجیهی رنگ اتومبیل+

 • طرح توجیهی رنگ اتومبیل
 • دانلود طرح توجیهی و مطالعات امکان سنجی طرح بررسی ابعاد مختلف طرح (معرفی محصول مالی منابع انسانی فضا و ...) دارای فرمت PDF می باشد. مفصل و با تمام جزئیات بسیار کامل و مرتب مناسب برای شروع یک کسب و کار مناسب جهت ارائه به دانشگاه به عنوان پروژه درسی نگا


 • لینک مستقیم+گزارش کارآموزی تعمیرات اساسی موتور پراید در نمایندگی سایپا+

 • گزارش کاراموزی تعمیرات اساسی موتور پراید در نمایندگی سایپا,کاراموزی تعمیرات اساسی موتور پراید در نمایندگی سایپا,کارورزی تعمیرات اساسی موتور پراید در نمایندگی سایپا,دانلود گزارش کارآموزی تعمیرات اساسی موتور پراید در نمایندگی سایپا,تعمیرات اساسی موتور پراید در نمایندگی سایپا,تعمیرات اساسی ,موتور پراید ,نمایندگی سایپا
 • در 73 صفحه ورد قابل ویرایش عنوان صفحه مقدمه آشنایی با محل كارآموزى آشنایی با اجزا و عملكرد سیستم انژكتورى در مدل زانتیا2000 سالنامة ریو طراحی مشخصات فنی موتور و گیربكس ریو به سهامداران سایپا امید داد اولین محموله خودروهای ریو ساخت سایپا صادر شد تست ر • لینک مستقیم+گزارش کارآموزی تعمیرات و نگهداری+

 • وظایف رئیس بازرس فنی,تعمیرات و نگهداری,وظائف مکانیک
 • فهرست مطالب عنوان صفحه پیش گفتار:.................................... 1 مقدمه ........................................ 3 فصل اول 1-1: تاریخچه شرکت ارتباط سپهر................. 4 فصل دوم 2-1 : تعریف برنامه ریزی نگهداری و تعمیرات .... 5 2-2 هدف از P.M


 • لینک مستقیم+پایان نامه کارشناس ارشد مدیریت : اتوماسیون و نگهداری تعمیرات+

 • دانلود پایان نامه ارشد مدیریت , دانلود پایان نامه فوق لیسانس مدیریت , دانلود پایان نامه مدیریت , دانلود پایان نامه نگهداری و تعمیرات , منابع و مواخذ نگهداری و تعمیرات , پایان نامه نگهداری و تعمیرات , روش تحقیق نگهداری و تعمیرات , نگهداری و تعمیرات , تحقیق و پژوهش نگهداری و تعمیرات , متدولوژی تحقیق نگهداری و تعمیرات , پژوهش کارشنا
 • تحقیق کارشناسی ارشد مدیریت اتوماسیون و نگهداری تعمیرات فایل اصلی تحقیق : DOC حجم فایل : 290KB تعداد کل صفحات : 180 صفحه این تحقیق جهت ارائه در مقطع کارشناسی ارشد مدیریت تدوین گردیده است . و شامل کلیه مباحث مورد نیاز تحقیق ارشد این رشته می باشد.نمونه


 • لینک مستقیم+پاورپوینت طرح توجیهی تاسیس واحد خدمات تعمیرات سخت افزار+

 • پاورپوینت, خرید پاورپوینت ,دانلود پاورپوینت, دانلود و خرید پاورپوینت ,دانلود پاورپوینت آماده, پاورپوینت آماده, خرید پاورپوینت آماده, دانلود و خرید پاورپوینت کامل
 • چکیده: مقدمه تحقیق علمی توجیه اقتصادی برنامه زمانبندی کروکی ساختمان تجهیزات خط تولید چارت سازمانی محاسبات مالی شرح وظایف اعضا محاسبات غیر مالی


 • لینک مستقیم+تحقیق نگهداری و تعمیرات تجهیزات در کارخانجات+

 • تعميرات تجهیزات, نگهداری تجهیزات,نگهداری و تعمیرات,نگهداری و تعمیرات تجهیزات,تعمیر تجهیزات,تحقیق تعميرات تجهیزات,تحقیق نگهداری تجهیزات,تحقیق نگهداری و تعمیرات,تحقیق نگهداری و تعمیرات تجهیزات
 • دانلود تحقیق با موضوع نگهداری و تعمیرات تجهیزات در کارخانجات، در قالب word و در 11 صفحه، قابل ویرایش، شامل: مقدمهتعريف نگهداري و تعميراتانواع روش هاي نگهداري و تعميراتنگهداري و تعميرات به منظور بهبودنگهداري و تعميرات اصلاحينگهداري و تعميرات پيشگيريمت • لینک مستقیم+آموزش پر درآمد تعمیرات لامپ کم مصرف متنی به همراه فایل ویدئویی+

 • درآمدتعمیر لامپ آموزش تعمیرات لامپ کم مصرف کار در خانه کار در منزل خود اشتغالی کارآفرینیفیلم آموزش تعمیر لامپ کم مصرف تعمیر لامپ های کم مصر
 • شغلی مخصوص: خانم و آقا ، دخًتر و پسر ، پیر و جوان و همه ی افراد جویای کار !!! (از همین امروز شروع به کار کنید!!) واژه ی ( بیکاری ) را برای همیشه از ذهنتان خارج کنید !! آموزش کامل تعمیر لامپ کم مصرف در عرض 2 ساعت پرفروش ترین و محبوبترین فایل در فروشگا